Zabieg do wykonania w domu od Foreo

0

Wykonanie zabiegu na twarz nie musi łączyć się z wizytą w salonie kosmetycznym. Technologia wprowadziła wiele rozwiązań, aby skóra twarzy była dokładnie oczyszczona, ale także, abyśmy mogli wykonać np. ujędrniające zabiegi kosmetyczne w zaciszu własnego domu.

MASAŻ PODCZAS OCZYSZCZANIA

jest najważniejszym elementem naszej codziennej pielęgnacji, musimy pamiętać o nim, aby cera cieszyła się zdrowym wyglądem. Dokładny zabieg oczyszczający w zaciszu własnego domu jest możliwy np. z wykorzystaniem szczoteczki FOREO LUNA 3, która posiada 16 poziomów pulsacji. Możemy dopasować je do kondycji, czy wieku naszej skóry. Na urządzenie wystarczy nałożyć swój ulubiony kosmetyk oczyszczający a następnie kolistymi ruchami w kierunku przeciwnym niż grawitacja, delikatnie rozprowadzić go po twarzy. 8000 sonicznych pulsacji na minutę gwarantuje 99,5% skuteczności oczyszczania.

MASAŻ PODCZAS NAKŁADANIA MASECZKI

Innowacyjna maseczka na miarę XXI wieku, która podczas nakładania wykonuje masaż twarzy. FOREO UFO 2 to najnowsza generacja maseczki do twarzy. 8 różnych świateł LED dodaje maksymalną moc do dowolnej maski aktywowanej przez UFO po sparowaniu z tym urządzeniem. Każde światło ma inne cechy, które fachowo aktywują kluczowe składniki
w poszczególnych maskach i przygotowują dedykowany i spersonalizowany zabieg. 10000 pulsacji na minutę zapewnia kojący masaż twarzy, który ułatwia wchłanianie składników aktywnych i zwiększa skuteczność formuł masek UFO. Pomagają również rozluźnić napięcie mięśni twarzy, aby wygładzić cienkie linie i zmniejszyć obrzęki. Wystarczy wyjąć dedykowaną maseczkę z opakowania, sparować ją z urządzeniem FOREO UFO 2 i wykonywać kolejne kroki, o których informuje nas aplikacja.

MASAŻ UJEDRNIAJĄCY

Masaż za pomocą szczoteczki wyraźnie ujędrnia i odmładza, a także poprawia absorbcję produktów do pielęgnacji takich jak serum czy krem. Po oczyszczeniu skóry, należy nanieść na nią ulubiony krem lub serum.  Aplikacja poprowadzi przez wszystkie etapy masażu okolic oczu, ust, konturu, a także szyi.  Pulsacje pomogą przenikać składnikom w głąb skóry, pozostawiając ją gładką, nawilżoną i zrelaksowaną.  Dla największych korzyści zaleca się wykonanie masażu dwa razy dziennie lub wtedy, gdy skóra twarzy jest zmęczona, zestresowana.

Leave A Reply

Your email address will not be published.