Serum za ponad 1000 zł

0

Marka ZO Skin Health prezentuje unikatowe podejście do pielęgnacji skóry. Są to zastosowania o charakterze terapeutycznym wprowadzane do codziennej pielęgnacji domowej pod kontrolą lekarza lub kosmetologa. Za pozytywne efekty odpowiada przede wszystkim retinol, który jest wspomagany działaniem innych substancji aktywnych o potencjale stymulującym, wzmacniającym i łagodzącym.

2018 ZO Brand Prevent H_FS

Czynniki takie jak wiek, uwarunkowania genetyczne, stosowana dieta, ilość stresu, czy wpływ środowiska i promieniowania słonecznego, przyczyniają się do powstawania widocznych oznak starzenia się skóry. W ich wyniku powstają drobne linie i zmarszczki. Skóra przybiera ziemisty odcień i nierówny koloryt, zaczyna tracić właściwy poziom nawilżenia, jędrności i elastyczności. Preparaty przeciwstarzeniowe marki ZO? zostały opracowane w celu zapobiegania procesom starzenia się skóry i korygowania ich oznak. Ich działanie zapobiega uszkodzeniom skóry w przyszłości.

Firming Serum ZO? Skin Health to przełomowy preparat, chroniący przed starzeniem w zakresie utrzymania właściwej struktury skóry i zachowania owalu twarzy. Serum ujędrniające ma  lekką formułę przeznaczoną dla każdego rodzaju skóry. Preparat dedykowany jest osobom z umiarkowanymi, a także zaawansowanymi oznakami starzenia.

Cena 1050 zł

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.