Pielęgnacja włosów łatwa jak zaparzenie filiżanki kawy

0

Misternie plecione warkocze i nietypowe sploty, włosy karbowane i loki które stworzymy karbownicą lub lokówką, stylowe grzywki oraz kultowy bob – oto najmodniejsze fryzury, na które warto zdecydować się zimą by być en vogue. Jak jednak zadbać o włosy po wyjściu od fryzjera? Co zrobić jeśli zbyt często poddajemy je działaniu produktów do stylizacji? Z pomocą przychodzi nam marka Vegan Desserts. Wegańska linia Coffee&Soy Milk Latte połączyły dobroczynne działanie kawy oraz mleka sojowego. 

Kawa nie tylko pobudza nasze zmysły ale również doskonale działa w kosmetykach jako składnik anti-ageing. Zastosowana w pielęgnacji włosów wzmacnia je i jednocześnie nadaje im elastyczności, a także wygładza ich powierzchnię pozostawiając je miękkimi i błyszczącymi. Co więcej, wspomaga ukrwienie skóry głowy wpływając korzystnie na cebulki włosów i przyspieszając ich porost dzięki kofeinie. Marka Vegan Desserts połączyła ją ze znanym z właściwości odmładzających mlekiem sojowym, bogatym w cenne antyoksydanty, a także z olejkiem sojowym oraz witaminą E. Ta linia to must have dla osób o włosach delikatnych, osłabionych i matowych!

image003
Odżywka do włosów Coffee&Soy Milk Latte – Sugerowana cena 19,99 zł/ 300 ml
Maska do włosów Coffee&Soy Milk Latte – Sugerowana cena 24,99 zł/ 250 ml
Szampon do włosów Coffee&Soy Milk Latte – Sugerowana cena 19,99 zł/ 300 ml

Składy wszystkich produktów z linii Coffee&Soy Milk Latte powstały w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego. Produkty posiadają certyfikat VEGAN wydawany przez niezależny ośrodek European Vegetarian Union gwarantujący iż nie znajdziemy w nich żadnych składników pochodzenia odzwierzęcego. Certyfikat poświadcza jednocześnie że objęte nim kosmetyki powstały w sposób bezpieczny zarówno pod względem komponentów jak i sposobu produkcji.

Leave A Reply

Your email address will not be published.