USE THE FORCE! z ALKEMIE

0

Zimą nasza skóra potrzebuje zastrzyku energii, który możemy uzyskać np. za pomocą odpowiednich składników w kosmetykach, które zadbają o stan i zdrowy wygląd cery. Pozytywne pobudzenie i doładowanie za pomocą najwyższej jakości naturalnych formuł, sprawi, że nasza skóra odwdzięczy się pięknym wyglądem.

 

MARKA ALKEMIE łączy naturalne składniki z nowoczesną technologią. Jej wyróżnikami są: innowacyjne formuły, maksymalne stężenia naturalnych składników, najwyższa skuteczność działania. Linia USE THE FORCE postawi Twoją skórę na nogi poprzez uderzeniowe, wielokierunkowe doenergetyzowanie i biorewitalizację. Działa dla skóry jak fitness na świeżym powietrzu wsparty zdrową dietą. Usprawnia naturalny system ochrony i detoksykacji.

Skin Powerbank_cream

Krem Skin Powerbank powstał z myślą o osobach ceniących zdrowy, witalny i promienny wygląd cery. Polecany jest w szczególności dla cery zmęczonej, matowej, niedotlenionej, z pierwszymi oznakami starzenia, również dla osób palących papierosy i mieszkańców dużych miast.

Zawiera zestawienie najwyższej jakości składników detoksykujących, energetyzujących, nawadniających i dotleniających dzięki czemu zapewnia wszechstronną pielęgnację i rewitalizację cery w każdym wieku. Innowacyjna formuła kremu oparta jest na biomimetycznej, lamelarnej, zbliżonej do budowy naskórka strukturze i „inteligentnych” promotorach przenikania. Pozwala to na maksymalizację skuteczności, przy zachowaniu fizjologicznej równowagi i komfortu skóry.

Cena: 130 zł/50 ml

 

 

Booster intensywnie rewitalizujący Source of energy dla skóry szarej, zmęczonej, niedotlenionej oraz z pierwszymi oznakami starzenia. Jego zadaniem jest uderzeniowa biorewitalizacja i wielokierunkowe wsparcie cery potrzebującej pozytywnego pobudzenia i doładowania.

Zawiera zestawienie najwyższej jakości naturalnych składników o intensywnym działaniu energetyzującym, przeciwstarzeniowym, detoksykującym i nawilżającym. Przyjazna dla skóry formuła łatwo wchłaniającej się hydro-emulsji, zapewnia wysoką biodostępność substancji aktywnych i działa jak swoisty „magnes na wilgoć”.

Cena: 99 zł/30 ml

Source of Energy_booster

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.