Radość kąpieli dla wrażliwej skóry

0

Emolium Dermocare 3w1, łączą funkcje trzech produktów: płynu do kąpieli, żelu do mycia oraz szamponu. Preparat powstał w odpowiedzi na potrzeby mam, szukających dla swoich dzieci praktycznego, kompleksowego produktu do codziennej pielęgnacji, o naturalnym składzie.

 

emo_PL_Dermocare_3w1_032019_b (2)

Emolium Dermocare 3w1 to połączenie składników aktywnych (92% pochodzenia naturalnego), które zapewniają nawilżenie i chronią przed wysuszeniem. Preparat myje całe ciało i włosy, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia, nie zaburza naturalnego pH skóry. Ma delikatny zapach, dodany do kąpieli delikatnie się pieni i dobrze spłukuje. Zastosowany jako szampon sprawia, że włosy są puszyste, błyszczące i łatwo się rozczesują. Nie podrażnia oczu, nie szczypie, ani nie powoduje łzawienia. Produkt został opracowany we współpracy z dermatologami i przebadany dermatologicznie. Może być stosowany od 1. miesiąca życia.

Składniki aktywne:

  • Pantenol: wspomaga regenerację naskórka.
  • Betaina i alantoina: nawilżają i łagodzą podrażnienia skóry.
  • Gliceryna: intensywnie nawilża skórę.
  • Glukonolakton: składnik nawilżający, antyoksydant, przeciwdziała podrażnieniom skóry i przyspiesza jej regenerację.
  • Glukozyd laurylowy, glukozyd decylowy: bardzo łagodne substancje myjące, pochodne cukrowe, otrzymywane na bazie glukozy kukurydzianej i oleju kokosowego.

Cena: ok. 52 zł/400 ml

Sposób użycia: Należy wlać niewielką ilość płynu do wanienki z wodą o temperaturze 36-37 stopni, umyć włosy i skórę dziecka, a następnie spłukać. Przy zastosowaniu jako żel pod prysznic, należy nanieść na skórę i włosy, następnie delikatnie spłukać letnią wodą.

Leave A Reply

Your email address will not be published.