Świadoma pielęgnacja z Botanicals Fresh Care Arnica

0

Rytuały pielęgnacyjne z nowej linii Botanicals Fresh Care to składniki, które kryją się w unikalnych botanicznych formułach. Przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji włosów, mają w swoich formułach aż 99% składników pochodzenia naturalnego. Odpowiednio dobrane kompozycje botanicznych esencji pozwalają odzyskać włosom ich piękno i miękkość.

 

W laboratoriach Botanicals Fresh Care powstała nowa gama produktów z myślą o potrzebach włosów zniszczonych i wymagających intensywnej regeneracji. Linia Botanicals Fresh Care Arnica świetnie sprawdzi się w przypadku włosów poddawanych częstym stylizacjom i koloryzacjom. Jej formuła zawiera unikalny ekstrakt z kwiatu arniki górskiej, który pozyskiwany jest w zrównoważony sposób, uwzględniający naturalny cykl kwitnienia tej rośliny. Regenerujące właściwości arniki znane są od pokoleń, a jej dobroczynne działanie na skórze jest równie skuteczne na włosach. Formuły zostały tak skomponowane, aby regenerować zniszczone włosy i przywracać ich naturalne piękno. Codzienna pielęgnacja z arniką pozwala na poprawę kondycji na całej długości włosów, które z każdym dniem stają się jedwabiście miękkie i nie plączą się.

Botanicals Fresh Care Arnica od L’Oréal Paris to sposób na zapewnienie włosom naturalnego odżywienia i regeneracji. Przekonaj się o tym i wprowadź do swojego życia niezastąpioną moc roślin i botaniczny relaks, dzięki którym każdego dnia będziesz cieszyć się zregenerowanymi, odżywionymi włosami!

Regenerujący szampon do włosów zniszczonych: 39,99 zł/400 ml

Regenerująca odżywka do włosów zniszczonych: 39,99 zł/200 ml

 

BOTANICALS FRESH CARE ARNICA_szampon (1)
BOTANICALS FRESH CARE ARNICA_odżywka (1)

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.