Ifa targi technologii dla każdego

0

Od 6 do 12 września w Belinie trwają targi IFA – jedna z dwóch największych imprez technologicznych prezentującycych nowości RTV i AGD. Na targach nie zabrakło nowości. Samsung zaprezentował nowych model telefonu z rozkładana matrycą Galaxy Fold. Ale w hali tej marki nie zabrakło urządzeń użytku domowego tj. wyposażenie kuchni, telewizory etc. Na IFA swoją ofertę zaprezentowały marki z Polski, tj. MyScreenPROTECTOR, TelForceOne, Amica. Nie zabrakło również marek, które świetnie radzą sobie na europejskim rynku: Miele, Mio, Fossil, Garmin, Yamaha.

Ifa6 ifa5 ifa4

Firmy z całego świata prześcigały się z prezentowaniu własnych produktów. Największe stoiska miały firmy oferujące urządzenia typu pralki, suszarki, piekarniki itd. Zaś najszersza oferta dotyczyła odkurzaczy i tych z funkcją smart i tych stojących. Był to hit tegorocznych targów pod kątem AGD. Kilkanaście firm pokazało urządzenia do pielęgnacji urody – pilingi kawitacyjne, urządzenia do mezoterapii a nawet marki termoaktywne.

ifa3 ifa 2 ifa1 ifa8

Topowym produktem na tegorocznej IFIe były smartwach. Znajdowały się na co trzecim stoisku. Różne kolory, różne paski, jednak podobne funkcjonalności. Można by rzec do wyboru do koloru .

Leave A Reply

Your email address will not be published.