Szampon z pigmentem od Jantar #colornocolor

0

Odpowiednio dobrana koloryzacja pozwala pogłębić kolor włosów i jednocześnie nadać fryzurze pożądaną objętość. Jeśli dodatkowo wpisuje się w najmodniejszy trend sezonu „color no color” uzyskujemy koloryzację idealną!

„Color no color” to najmodniejszy trend koloryzacji włosów w 2019 roku. Jak uzyskać taki look? Styliści podpowiadają chodzi o koloryzację dającą efekt tak naturalny, że nie podejrzewamy właścicielki włosów o ingerencję ze strony fryzjera. Dzieje się tak ponieważ nakładana farba jest niezwykle zbliżona do naturalnego odcienia włosów danej osoby. Dzięki najnowszym szamponom z pigmentami koloryzującymi marki Jantar możemy nadać swoim włosom odrobinę koloru bez konieczności ich farbowania. Co więcej szampony pomogą nam zregenerować włosy przywracając im zdrowie, blask i piękny nasycony kolor.

Szampon rewitalizujący kolor WŁOSY BRĄZOWE i KASZTANOWE

Jeśli pragniecie pogłębić kasztanowy odcień swoich włosów sięgnijcie po szampon Jantar z brązowym pigmentem. Połączenie ekstraktu z bursztynu z koloryzującymi drobinkami pomoże wydobyć głębię koloru zarówno włosów: naturalnych, farbowanych jak i z pasemkami. Co więcej, produkt przedłuża trwałość koloru i zapobiega jego blaknięciu w przypadku włosów farbowanych. Formuła z witaminą B3 aktywizująca procesy naprawcze i poprawiająca kondycje włosów. Dodatkowo ten bardzo delikatny szampon nie obciąża włosów.

image001

Szampon rewitalizujący kolor WŁOSY BLOND i SIWE

Druga propozycja dedykowana blondynkom stanowi połączenie ekstraktu z bursztynu z fioletowym pigmentem neutralizującym niepożądany żółty odcień włosów. Szampon nadaje włosom chłodny odcień i wydobywa głębię koloru oraz przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych. Formuła z kationizowanymi proteinami ułatwia rozczesywanie i nadaje włosom miękkość i blask. Ten bardzo delikatny szampon, który nie obciąża włosów sprawdzi się zarówno na tych naturalnych, rozjaśnianych, farbowanych i z pasemkami.

image005

Leave A Reply

Your email address will not be published.