Aloesowa ochrona przeciwsłoneczna!

0

Beztroskie wakacje, rajska plaża i ono ? słońce. Nadaje skórze piękny, złocisty kolor, cudownie rozgrzewa, sprawia że czujemy się szczęśliwi i pełni życia. Podczas tych beztroskich momentów musimy jednak pamiętać o ochronie naszej skóry przed działaniem promieni UVA   i UVB.

Aloe Via Sun Cream Anit-Aging SPF 20 przeznaczony jest do wrażliwych partii skóry, takich jak twarz i dekolt, które potrzebują szczególnej pielęgnacji, zwłaszcza przeciwko starzeniu się. Chroni skórę przed promieniami UVA (wnikają one w głębokie warstwy skóry i niszczą włókna kolagenowe)  oraz UVB (odpowiadające za opalanie, ale także za oparzenia słoneczne).

Jeżeli nasza skóra jest już ?lekko? opalona możemy sięgnąć po Aloe Via Sun Gel Cream SPF 20 o kremowo-żelowej konsystencji z 40% zawartości żelu Aloe Vera, który chroni ją przed promienia UVA i UVB. Żel-krem pielęgnuje, chłodzi i intensywnie nawilża. Łatwo się rozprowadza i nie klei się po nałożeniu. Krem jest wodoodporny.

Aloe Via  Sun Spray SPF 30, czyli krem przeciwsłoneczny w sprayu z 30% zawartością żelu aloesowego. Wystarczy spryskać miejsca na ciele, które chcemy zabezpieczyć przed promieniami słonecznymi, rozsmarować i gotowe. Szybki, prosty i przyjemny sposób użycia!

Słońce to życie, radość i energia! Pamiętajmy jednak o odpowiednio dobranej ochronie. Nasza skóra tak naprawdę wymaga tej ochrony i stosowania kremu z filtrem przez cały rok, na urlopie, w mieście, w górach oczywiście najbardziej latem, gdy słońce świeci najsilniej. Warto też pamiętać  o stosowaniu nakrycia głowy oraz spożywaniu co najmniej 2 litrów wody podczas upalnych dni.

unnamed (1)

Leave A Reply

Your email address will not be published.