Późne lato w soczystych kolorach

0

Nowa paleta Late Summer to zestaw wyrazistych kolorów, które pozwalają na stworzenie wyjątkowego makijażu na wiele okazji. Cienie polecane są do każdego rodzaju cery, jak również kobietom o bardzo wrażliwej skórze.

 

Cera pod koniec lata przybiera ciepły odcień opalenizny. Nowy odcień skóry warto podkreślić odpowiednim makijażem. Idealnie w tej roli sprawdzi się paleta Sensique Late Summer z odcieniami brązu, różu i beżu, zarówno w wersji matowej, jak i brokatowej. Warto także postawić na kolor pomarańczowy, ciepły, słodki i słoneczny, polecany szczególnie paniom o niebieskich oczach.

SENSIQUE_Sensitive_Skin_EYESHADOW_PALLETE_LATE_SUMMER_open

Wśród żywych i ekspresyjnych kolorów prym tego lata wiodą turkus i fuksja. Kobiety o brązowych oczach świetnie prezentują się w błękicie, natomiast zielonookie bez obaw mogą sięgnąć po fiolet. Z efektów Sensique Late Summer zadowolone będą również panie o bardzo wrażliwej skórze. Z pewnością ucieszy je maksymalny efekt połączony z delikatnością pigmentów. Pamiętajmy, że przy mocnym makijażu oczu usta powinny prezentować się w najbardziej naturalny sposób.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.