Sposób na piękną opaleniznę bez słońca

Perfekcyjna opalenizna nawet w pochmurny dzień

0

Wymarzone wakacje, to prawie zawsze wakacje pełne słońca. Na pogodę niestety nie mamy wpływu. Co więc zrobić, gdy wyjedziemy na urlop, a słońce nam nie dopisze? Balsam samoopalający Nuxe Sun stworzy na skórze złotą opaleniznę w zaledwie dwie godziny.

Formuła emulsji samoopalającej zawiera kapsułki Nuxelle. Ten składnik opracowany przez laboratoria NUXE, stabilizuje połączenie dwóch samoopalających cząsteczek: DHA i Erytrulozy. Te dwa cukry pomagają uzyskać naturalnie wyglądającą opaleniznę bez smug.

Samoopalacz przeznaczony jest do stosowania zarówno na twarz, jak i ciało. Dzięki jedwabistej konsystencji równomiernie się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając plam i zacieków. Perłowe drobinki odbijają światło, tworząc subtelny, opalizujący blask. Aby opalenizna długo się utrzymywała, zastosowano sproszkowane nasiona drzewa karobowego oraz ekstrakt z hiacyntu wodnego, który dodatkowo świetnie nawilża.

1533030456-NUX-SUN-AB-100ml MAJ

Skuteczność udowodniona w ramach nadzoru dermatologicznego:

  • Odcień wygląda naturalnie w przypadku 85% kobiet,
  • Bardziej promienna cera: 95% kobiet
  • Piękniejsza skóra: 85% kobiet
  • Produkt szybko się wchłania w przypadku 100% kobiet

Idealna i wodoodporna ochrona

Formuły produktów do opalania NUXE Sun zawierają od 3 do 4 filtrów chemicznych. Łączą one idealną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB z dobrą tolerancją dla skóry. Ponadto są wodoodporne i stymulują naturalny proces opalania.

Ochrona przeciwstarzeniowa

NUXE Sun to gama zawierająca ekstrakty pochodzenia naturalnego, znane z właściwości przeciwutleniających (witamina E, ekstrakt z ryżu, ekstrakt z rozmarynu, botaniczny prekursor DNA pochodzący z buraków), które  pomagają też zapobiegać starzeniu się skóry.

Nawilżona skóra oraz równomierna opalenizna

Wyciąg z hiacyntu wodnego pozyskiwany jest przy użyciu metody ekstrakcji bez rozpuszczalnika (oleo-eco ekstrakcja), która pozwala wydobyć kwintesencję aktywnych cząsteczek (w tym 12 fitosteroli), przeciwdziałających odwodnieniu skóry. Kwiaty Kau Pe z Marakeszu działają kojąco. Carob Seed Powder, aktywuje opalanie już od pierwszej ekspozycji słonecznej.

Tuba z dozownikiem 100 ml: 87 zł

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.