Kosmetyki nawilżające Arbonne

0

Marka Arbonne wprowadziła na rynek nową kolekcję Arbonne RE9 Advanced Prepwork z myślą o osobach, dla których bycie „zabieganym” nie jest obce. Nowa linia składa się z wody micelarnej i żelowej maski do twarzy na noc.

ARBONNE_RE9Advanced_Prepwork_WODA MICELARNA_shadow_beautyshow_miniProdukty z nowej oferty bogate są w witaminy C i E, przeciwutleniacze oraz kwasy omega i inne substancje roślinne, wspierające nawilżenie. W skład produktów wchodzi również mieszanka substancji odżywczych pochodzenia roślinnego i superżywność, która zapewnia zdrowo wyglądającą skórę.  Kosmetyki mają zapewnić skórze odpowiedni poziom nawilżenia.

  • RE9 ADVANCED – woda micelarna pomagająca w usuwaniu codziennych zanieczyszczeń, brudu oraz nadmiaru sebum. W efekcie oczyszczamy dokładnie pory bez nadmiernego wysuszenia. Cena sugerowana przez producenta to 118 zł za 50 ml.
  • RE9 ADVANCED – żelowa maska do twarzy na noc w formie lekkiego żelu ma zapewnić wysuszonej skórze nawilżenie. Cena sugerowana przez producenta to 180 zł za 50 ml.

Leave A Reply

Your email address will not be published.