Snapscara – łatwe zmywanie makijażu

0

 

Maybelline New York w odpowiedzi na problem związany ze zmywaniem makijażu oczu bez potrzeby tarcia i powstawania rozmazanego efektu „pandy” czy podrażnień stworzył nowy produkt na rynku maskar – Snapscara.

Snapscara_maybelline_beautyshowMaybelline wprowadza nową maskarę, w której zastosowano nowe rozwiązanie technologiczne, które według informacji producenta – eliminuje wszelkie frustrujące problemy związane z noszeniem i usuwaniem makijażu oczu, oferuje naturalną objętość rzęs pozbywając się grudek. Formuła ma zapewnić równomierne rozprowadzenie się na rzęsach koloryzując, wydłużając i dodając wyrazistej, ale nieprzerysowanej objętości. Szczoteczka o charakterystycznym kształcie, która zmysłowo podkręci rzęsy prowadząc do efektu kociego oka. Snapscara dostępna jest w 3 kolorach – niebieskim, jagodowym oraz czarnym.

Jak stosować Snapscarę?

Nakładanie zacznij  od zewnętrznego kącika oka, następnie tuszuj rzęsy delikatnym, płynnym ruchem od nasady aż po same końce. Wykonuj energiczne ruchy, aby maskara podczas nakładania nie wyschła. Na koniec zmyj makijaż lekkim przetarciem. Użyj do tego ciepłej wody i dotyku dłoni lub dowolnego płynu do demakijażu.

Cena sugerowana przez producenta to 38,99 zł.

Leave A Reply

Your email address will not be published.