Pielęgnacja włosów z ArganiCare

0

 

Firma ArganiCare postanowiła stworzyć kosmetyki, które będą zawierały składniki współgrające ze sobą. Mają one regenerować włosy, odżywiać, przywracać im blask oraz gładkość. ArganiCare proponuje obecnie siedem linii produktów, które spełnią różne potrzeby naszych włosów. 

MacadamiaW temacie odżywiania i pielęgnacji włosów, ciężko nie wspomnieć o oleju arganowym. Jest to substancja znana jako złoto Maroka, gdyż tylko tam – na półpustynnych terenach rosną drzewa arginii, z których pozyskiwane są owoce do tłoczenia jednego z najdroższych olei na świecie. Jest on znany w tradycyjnej medycynie od tysiącleci, natomiast w zachodniej kosmetyce dopiero od kilku lat. Posiada on uniwersalne zastosowanie, gdyż sprawdzi się zarówno dla włosów cienkich, grubych, prostych, kręconych, czy porowatych. Najlepiej łączyć go z takimi naturalnymi składnikami jak olej rycynowy, masło Thea, olej kokosowy, olej macadamia.

  • Shea Butter oraz Macadamia, zapewnią nawilżenie i regenerację włosów suchych i zniszczonych,
  • Seria Coconut, ma zadanie pomocy posiadaczkom włosów puszących się, bardzo suchych lub kręconych,
  • Linia Collagen, stworzona została z myślą o włosach cienkich i kruchych,
  • Castor Oil, to produkt z przeznaczeniem dla osób zmagających się z problemem wypadania włosów,
  • Produkty Silk, które pojawią się w sierpniu wzbogacone są o jedwab, mają one stanowić ratunek dla poplątanych i porowatych włosów.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.