Erborian – Oczyszczający olejek z węglem do demakijażu

0

Erborian – Oczyszczający olejek z węglem do demakijażu
Węgiel, znany ze swoich właściwości oczyszczających z Cleansing Oil przywraca skórze blask i komfort! Przy kontakcie z ciepłą wodą, formuła zmienia się w lekką emulsję, która choć delikatnie to jednak skutecznie myje. Black Cleansing Oil delikatnie usuwa zanieczyszczenia, nadmiar sebum oraz ślady makijażu, nawet trwałego i wodoodpornego. Dzięki niemu skóra jest czysta, sprężysta i odżywiona, a co za tym idzie – promienna!

Jak działa węgiel aktywny w kosmetykach? 

Otóż to węgiel w najczystszej postaci, występujący w formie sadzy i częściowo drobinek grafitu. Jest to substancja całkowicie pozbawiona toksyn, która jednocześnie ma wielką zdolność do ich pochłaniania.

Węgiel aktywny, nazywany przez producentów Active carbon, zaczął być wykorzystywany w przemyśle kosmetycznym właśnie ze względu na swoje silne właściwości absorpcyjne. Będąc substancją całkowicie pozbawioną toksyn, w 100% surowcem naturalnym, który dodatkowo dokładnie przyciąga wszelkie zanieczyszczenia, nawet z głębokich warstw skóry właściwej, zyskał wśród kosmetologów miano ?czarnego złota?. Czarne kosmetyki charakteryzują się wielopłaszczyznowym działaniem – nie tylko oczyszczają pory skóry, ale także są antybakteryjne, przeciwzapalne, potrafią ukoić podrażnienia i są skuteczne w walce z przebarwieniami.

Leave A Reply

Your email address will not be published.