AGA WILK – nową Make Up Artist L`Oréal Paris Polska

0

L`Oréal Paris ma przyjemność przedstawić polską Make Up Artist – Agę Wilk. Makijażystka zadebiutuje podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w CANNES, w dwóch rolach: jako kreatora makijaży Grażyny Torbickiej oraz oficjalnego korespondenta Beauty L`Oréal Paris.

Aga Wilk od 10 lat związana jest z branżą fashion i beauty. Pracuje w Polsce i na całym świecie. Ma bogate doświadczenie zawodowe. Współpracowała z tytułami takimi jak: Vogue, Elle, L`Officiel, Harper`s Bazaar, Glamour, Instyle i Marie Claire oraz Twój Styl i K-Mag. Doświadczenie zbierane przez dekadę podczas pokazów mody na Milan, Paris oraz London Fashion Week, a także podczas realizowania projektów wielu reklamowych, sprawiają, że jest idealną kandydatką na to stanowisko.

„Inspirująca. Kreatywna. Utalentowana. Spontaniczna. Silna. To cechy, które charakteryzują dzisiejszą kobietę marki L`Oréal Paris, to również cechy samej Agi Wilk. To dlatego w sposób niezwykle naturalny, Aga stała się częścią zespołu marki. Nadchodzący rok zapowiada wiele wspólnych działań, a rozpoczynamy go silnym akcentem – Festiwalem Filmowym w Cannes, gdzie Aga pełnić będzie rolę nie tylko Make up Artist L`Oréal Paris, ale również korespondenta Beauty. Nasza współpraca opiera się na pasji do makijażu, zaufaniu i wspólnym zaangażowaniu. Z przyjemnością wspierać będziemy również i kibicować autorskim projektom Agi takim jak najnowszy „The Beauty Runway” – mówi Katarzyna Chaber – Osińska Communication Director CPD Poland & Baltic HUB.

 „Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam dołączyć do rodziny L`Oréal Paris. Nie do końca wierzyłam, że to prawda. Czuję się niezwykle wyróżniona. Jest to kolejny ważny etap w mojej karierze zawodowej. Mam nadzieję, że razem z L’Oreal Paris, zrobimy wspólnie wiele pięknych rzeczy, przeżyjemy wspaniałe chwile i będzie to świetna przygoda!” – komentuje makijażystka.

Aga Wilk jako Make Up Artist na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes odpowiadać będzie nie tylko za koncepcję i wykonanie makijaży ambasadorki marki – Grażyny Torbickiej. Jako korespondentka Beauty L`Oréal Paris będzie również przekazywać trendy makijażowe prosto z czerwonego dywanu. W kolejnych etapach, Aga Wilk odpowiedzialna będzie ze kreacje makijaży podczas polskich sesji reklamowych L`Oréal Paris.

Leave A Reply

Your email address will not be published.