BASICLAB Esteticus – Kuracja przeciwzmarszczkowa napięcie i wzmocnienie naczynek

0

Dobre serum do twarzy to podstawa pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Kuracja domowa jest niezwykle ważna jako długoterminowa profilaktyka powstawania zmarszczek jak i starzenia się skóry. Wszyscy wiemy, że witamina C jest pomocna w przeziębieniu i grypie ale co robi dla skóry?

Dlaczego witamina C jest istotna dla skóry?

Przede wszystkim wchodzi w skład reakcji tworzenia kolagenu w skórze. Jest kofaktorem hydroksylazy prolilu i lizylu, czyli enzymów które odpowiadają za krzyżowanie oraz stabilizowanie włókien kolagenowych. Dodatkowo witamina C pobudza syntezę kolagenu w skórze przez aktywację transkrypcji oraz stabilizowanie mRNA prokolagenu.

Basiclab – kuracja przeciwzmarszczkowa napięcie i wzmocnienie naczynek

Specjalistyczne serum z nowoczesną formą witaminy C – Ascorbyl Glucoside w stężeniu 10%, 1% witaminą E, 0,5% kwasem ferulowym i Ginkgo Biloba zapewnia intensywną ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, odmładza, napina i wzmacnia naczynka.

Serum wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, a także stymuluje fibroblasty do syntezy kolagenu przyczyniając się do redukcji zmarszczek. Synergia działania wit.C i kwasu ferulowego korzystnie wpływa na rozjaśnianie przebarwień słonecznych, hormonalnych oraz redukcję blizn potrądzikowych. Obecność w kuracji kwasu hialuronowego podnosi poziom nawilżenia skóry, natomiast witamina E dodatkowo ją odżywia i regeneruje. Pantenol nawilża i koi skórę. Kuracja dedykowana jest wszystkim rodzajom skóry. Serum uszczelnia i uelastycznia naczynia krwionośne, zmniejsza widoczność pajączków. Rozjaśnia przebarwienia słoneczne i hormonalne.

Leave A Reply

Your email address will not be published.