Galenic nowość Aqua Porcelain

0

Precyzyjna kompozycja składników oraz ich połączenie w strukturze galenowej, zapewnia najwyższą skuteczność działania. To podstawa tworzenia formuł, które marka Galénic podniosła do rangi prawdziwej sztuki.

Nowa linia Aqua Porcelain to 3 unikalne kosmetyki:

Fluid Nawilżająco – Rozświetlający z serii Aqua Porcelain
GALENIC

4

FLUID „flash lumire” – o lekkiej i świeżej konsystencji to idealny sposób na uzyskanie natychmiastowego efektu „zdrowego blasku”.Topniejąca w kontakcie ze skórą emulsja nawilżająco- rozświetlająca pozostawia uczucie intensywnej świeżości i nawilżenia. Delikatnie otula skórę subtelną, aksamitną woalką, dając perfekcyjne promienne wykończenie.

W czym tkwi sekret tej mistrzowskiej formuły? Obok rozjaśniającej witaminy C i zwalczającego niedoskonałości skóry wyciągu z różowego pieprzu peruwiańskiego, perełkowe trio skutecznie wychwytuje i odbija światło, korygując w ten sposób wszelkie przebarwienia. Dodatkowo zawartość pudrów nadaje skórze aksamitne, miękkie wykończenie. Skóra natychmiast staje się rozświetlona.
Promieniuje swoim dawnym „blaskiem”.

Cena: 163 zł /  50  ml

 

Lotion Aktywujący Światło Aqua Porcelain
GALENIC

3

Ten krystaliczny lotion o ultra odświeżającej formule to pierwszy krok w nowym rytuale pielęgnacyjnym, którego efektem końcowym jest rozjaśniona cera. Wmasowany opuszkami palców lub wcierany w skórę za pomocą wacika kosmetycznego, lotion aktywujący światło, przygotowuje skórę na działanie kolejnych produktów objętych rytuałem pielęgnacyjnym, jednocześnie rozświetlając i wydobywając naturalny blask skóry.

W czym tkwi sekret jego formuły? Indywidualnie dobrana kompozycja, która wzmacnia siłę światła, składa się w 87% z nawilżającej wody, rozjaśniającej witaminy C, zwalczającego niedoskonałości skóry wyciągu z różowego pieprzu peruwiańskiego oraz tria nawilżających składników aktywnych: sorbitolu, gliceryny i Methyl Gluceth-20 (mieszanina glukozy i alkoholu metylowego).

Cena 89 zł / 200 ml
Serum wyrównujące koloryt skóry z serii Aqua Porcelain
GALENIC

2

To serum to prawdziwe skoncentrowane piękno. Dzień po dniu, koloryt skóry się wyrównuje, a przebarwienia (matowa skóra, ciemne plamy) stają się mniej widoczne. Skóra odzyskując swój naturalny koloryt, emanuje urodą pełną blasku. Formuła została skomponowana w taki sposób, aby poza efektem silnie rozświetlającym, uzyskanym dzięki ujarzmieniu mocy światła, umiejętnie połączyć obydwa składniki aktywne:
1.Perełki chronione szybko znikającą powłoką i zawierające:
– witaminę C, znaną ze swoich właściwości rozjaśniających
– białe perełki, które nadają skórze naturalne świetliste, ale nie błyszczące wykończenie.
2.Tekstura żelu wodnego, która łączy w sobie:
– wyciąg z różowego pieprzu peruwiańskiego zwalczający niedoskonałości skóry
– trio złożone z gliceryny, propanediolu i glikolu butylenowego, które nawilżają skórę.

WYJĄTKOWY ZMYSŁOWY DOTYK
Z chwilą, gdy za jednym prostym naciśnięciem pompki produkt wydobędzie się z opakowania, perełki łączą się z żelem, uwalniając rozjaśniającą moc witaminy C i zapewniając efekt aksamitnego wykończenia. W kontakcie ze skórą żelowa konsystencja zamienia się w kropelki wody o niezwykłej świeżości. Produkt natychmiast się wchłania, nie pozostawiając uczucia mokrej skóry.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ OPINIE KOBIET
98% badanych zauważa, że ich skóra jest rozjaśniona,
82% dostrzega zmniejszenie przebarwień,
86% uważa, że koloryt skóry jest bardziej równomierny i przejrzysty,
92% uważa, że produkt daje poczucie nawilżenia skóry.

Cena: 171 zł /  30  ml

Autoryzowanym dystrybutorom (apteki) przysługuje prawo do swobodnego kształtowania cen.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.