Nowości kosmetyczne marki Laura Conti – balsam do ust z czynnikiem chroniącym przed błękitnym światłem smartfonów oraz piling do ust z żurawinowymi drobinkami.

0

Laura Conti jest marką innowacyjną – oferuje nowoczesne produkty, reaguje szybciej od konkurencji na to co się dzieje w branży na świecie, jest nowoczesna asortymentowo.

Laura Conti odpowiada na bezpośrednie potrzeby kobiet w zakresie profesjonalnej pielęgnacji ust.

Laura Conti jest marką o wysokiej, stabilnej jakości produktów, dobrych opakowaniach, w nowoczesnym ale nie awangardowym designie w stylu spokojnej elegancji.

Nowości kosmetyczne marki Laura Conti to balsam do ust z czynnikiem chroniącym przed błękitnym światłem smartfonów oraz piling do ust z żurawinowymi drobinkami.

Laura Conti balsam do ust z czynnikiem chroniącym przed błękitnym światłem smartfonów

Balsam do ust z czynnikiem chroniącym przed błękitnym światłem smartfonów zabezpiecza usta przed fotostarzeniem. Chroni je przed szkodliwym wpływem błękitnego światła emitowanego przez telefony komórkowe, tablety i monitory komputerów oraz przed zanieczyszczeniami atmosferycznymi.

Balsam zawiera nowoczesny składnik BLUE Oleoactif. Jego formułę stworzono z  myślą o ochronie skóry przed błękitnym światłem i zanieczyszczeniami środowiska. Powstała w wyniku procesu eko-oleoekstrakcji  trzech gatunków ryżu, a bazą jest czysty organiczny olej sojowy z certyfikatem Cosmos.

BLUE Ole?oactif nie jest filtrem. Jest związkiem aktywnym, pomagającym komórkom walczyć ze szkodliwymi skutkami wywoływanymi przez błękitne światło i zanieczyszczenia środowiska.

Laura Conti cukrowy piling do ust z żurawinowymi drobinkami

 Cukrowy piling do ust  z żurawinowymi drobinkami marki Laura Conti  intensywnie wygładza, zmiękcza i ujędrnia usta. Nadaje im piękny, zdrowy koloryt. Przygotowuje naskórek do aplikacji balsamów pielęgnacyjnych oraz szminek. Przedłuża ich trwałość.

Piling zawiera unikalną kompozycję pilingującą – sproszkowane pestki żurawiny oraz drobne kryształki cukru, dzięki którym delikatnie a jednocześnie skutecznie usuwa martwy naskórek. Usta stają się gładkie i apetyczne. Bogaty kompleks składników aktywnych z  masłem Shea, olejkiem arganowym i słodkich migdałów regeneruje, odżywia i zmiękcza naskórek.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.