Dawka piękna w ampułce, czyli sekret młodego wyglądu!

0

W czym tkwi sekret młodego wyglądu? Czy istnieje jakiś „złoty środek”, który nam kobietom może pomóc w jego zachowaniu? Nie mamy na to jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ każda z nas jest inna. Każda z nas potrzebuje indywidualnego podejścia do pielęgnacji, ale jedno wiemy na pewno: każda z nas chce się czuć piękna!
Nasze ciało zmienia się wraz z upływem lat: wiele procesów spowalnia, zmniejsza się produkcja ważnych substancji, a dostarczane składniki odżywcze nie przyswajają się już tak dobrze. Po 25 roku życia produkcja kolagenu systematycznie maleje. Niedobór substancji odżywczych, czynniki zewnętrzne takie jak promieniowanie UV, zanieczyszczenie powietrza, a także niezdrowy i stresujący tryb życia, mają negatywny wpływ na wygląd. Dlatego tak ważne jest odpowiednio wczesne oraz przede wszystkim skuteczne zapobieganie negatywnemu oddziaływaniu tych czynników.

Wyjątkowy podwójny kompleks                                                                                                                       

W dzisiejszych czasach bardzo popularne jest twierdzenie „Jak cię widzą, tak cię piszą”. Każda z nas pragnie na zawsze pozostać młodą i atrakcyjną. Normą stało się, że coraz więcej kobiet korzysta z nowoczesnych kosmetyków pielęgnacyjnych, systematycznie odwiedza fryzjera i gabinety kosmetyczne, ale warto wiedzieć, że dbanie od wewnątrz o swój organizm wypływa na nasz wygląd zewnętrzny.
Dzięki wyjątkowemu, podwójnemu kompleksowi zawartemu w najnowszym produkcie firmy LR Health & Beauty, 5IN1 BEAUTY ELIXIR, możemy zacząć działać od wewnątrz i wspomagać swój organizm w „walce o piękno”.
5IN1 BEAUTY ELIXIR to codzienna „porcja piękna” w formie wygodnych ampułek do picia, która jest nie tylko skuteczna, ale również zdrowa i naturalna. Produkt ma o owocowy, orzeźwiający smak, nie zawiera dodatku substancji słodzących, sztucznych barwników, laktozy i glutenu.
Innowacyjny podwójny kompleks o dogłębnym działaniu zawiera najważniejsze aktywne składniki dla urody zainspirowane nauką i naturą, dzięki czemu pomaga spełnić marzenie o pięknie w pięciu najważniejszych obszarach: młody wygląd, nieskazitelna skóra, jędrne ciało, silne włosy oraz mocne paznokcie.

Podwójny kompleks to:
Complex Active – stymuluje procesy odpowiadające za piękny wygląd oraz chroni przed głównymi przyczynami starzenia. To połączenie najważniejszych składników dla urody w najwyższym stężeniu:
– 2,5 peptydów kolagenowych,
– 50 mg kwasu hialuronowego,
– miedź,
– cynk,
– 9 skoncentrowanych witamin: 100% witaminy E, tiamina, ryboflawiny, niacyny, witaminy B6, biotyny, witaminy   B12 i witaminy C w dziennej porcji6 oraz 75% witaminy A w dziennej porcji 7.
Complex Preventive – chroni od wewnątrz przed wpływem środowiska zewnętrznego i zapobiega oznakom   starzenia. Jest to połączenie najważniejszych składników zaczerpniętych ze skarbca natury:
– 20% żelu Aloe Vera,
– ekstrakt z czerwonej pomarańczy,
– ekstrakt z borówki (jagody),
– ekstrakt z różeńca,
– ekstrakt z zielonej herbaty.
Piękno w zasięgu ręki
5IN1 BEAUTY ELIXIR to poręczne w użyciu kapsułki, które warto włączyć do swoich porannych rytuałów. Możesz zawsze mieć je przy sobie np. na półce w łazience, w kuchni obok ekspresu do kawy, na biurku lub w torebce. W ten sposób zintegrujesz nowy nawyk ze swoimi codziennymi zajęciami i aktywujesz regularne procesy, które wpływają na wygląd.

Leave A Reply

Your email address will not be published.