SVR nowość: balsam w spray’u Topialyse Baume En Spray

0

 

PSIK.. I PO PROBLEMIE – CODZIENNA  PIELĘGNACJA SKÓRY ATOPOWEJ MOŻE BYĆ DZIECINNIE PROSTA

TOPIALYSE BAUME EN SPRAY to balsam w spray`u, który w krótkim czasie przynosi ulgę i poprawia jakość życia osób ze skórą atopową. Nie zawiera gazu, dzięki czemu może być stosowany również u dzieci i to od 1. dnia życia.


48-GODZINNA SKUTECZNOŚĆ 

Podobnie jak Balsam intensywnie regenerujący do skóry bardzo suchej i atopowej z linii Topialyse, również nowy spray zapewnia 48H skuteczność, a efekt ukojenia świądu następuje już po 30 sekundach. Dzięki wysokiej zawartości fazy emoliencyjnej (aż 40%) TOPIALYSE BAUME EN SPRAY długotrwale odbudowuje barierę skórną, a niacynamid w 4% stężeniu łagodzi podrażnioną skórę.

SPRAY NOWEJ GENERACJI

Dzięki zastosowaniu nowej technologii  bag-on-valve, TOPIALYSE BAUME EN SPRAY umożliwia aplikację 360 – działa w każdym położeniu i dociera do najbardziej niedostępnych miejsc, jak np. plecy.

Bag-on-valve to technologia polegająca na umieszczeniu formuły produktu w specjalnej torebce, która następnie jest wkładana do głównego pojemnika produktu. Pomiędzy torebką a pojemnikiem znajduje się sprężone powietrze, które po naciśnięciu przycisku „wypycha” odpowiednią ilość produktu.

Łatwość stosowania i odczuwalne już po pół minucie efekty sprawiają, że nałożenie produktu jest nie tylko przyjemne, ale również nie zabiera dużo czasu – co w przypadku skóry atopowej, gdy emolienty stosowane są nawet kilkakrotnie w ciągu dnia, jest niezwykle ważne.

Zalety systemu bag-on-valve:

  • ekologiczny spray, który nie zawiera gazu
  • bezpieczny również dla dzieci
  • aplikacja możliwa pod każdym kątem 360°

 

TOPIALYSE BAUME EN SPRAY  – NAJWYŻSZA TOLERANCJA

TOPIALYSE BAUME EN SPRAY mimo aplikatora w postaci spray`u nie zawiera gazu, dzięki czemu może być stosowany również u dzieci od 1. dnia życia.  Badania w niezależnym ośrodku naukowym potwierdziły, że jego formuła zapewnia najwyższe bezpieczeństwo stosowania i nie wpływa
na układ endokrynny człowieka.


TOPIALYSE BAUME EN SPRAY – BOGACTWO SKŁADNIKÓW ODŻYWCZYCH

Formuła TOPIALYSE BAUME EN SPRAY zawiera aż 40% fazy emoliencyjnej – składniki bogate
w skoncentrowane kwasy tłuszczowe omega 3-6-9, aby jeszcze skuteczniej koić oraz odżywiać wrażliwą i suchą skórę z AZS:

  • olej kokosowy z pierwszego tłoczenia

Bardzo bogaty w nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe (omega 6 i 9), nawilża skórę i zostawia na niej jedwabistą powłokę i delikatny zapach.

  • olej z lnicznika (in. olej rydzowy lub olej z lnianki)

Bogaty w kwasy tłuszczowe omega 3, wspomaga wymianę komórkową oraz zmiękcza skórę.

Blokuje także reakcję zapalną zachodzącą pod wpływem prostaglandyny 2 oraz łagodzi uczucie gorąca na skórze, a dzięki bardzo małej cząsteczce wnika w głębsze warstwy naskórka uzupełniając warstwę lipidową .

  • masło babassu

To składnik o właściwościach nawilżających oraz zmiękczających skórę i poprawiających
jej elastyczność. Dzięki działaniu emoliencyjnemu przeciwdziała utracie wody ze skóry i wzmacnia jej płaszcz lipidowy. Otula skórę delikatnym filmem ochronnym. Właściwości przypominające działanie silikonu zapewniają  sensoryczną przyjemność.

  • cukier prebiotyczny

Cukier prebiotyczny zawarty w formule nowego spray`u „odżywia” mikrobiom skóry. Już niewielka jego ilość (0.5%) zapewnia podwójne działanie:

1) przywrócenie równowagi mikrobiomu:  stymulowanie wzrostu „dobrych” bakterii i ograniczanie namnażania gronkowca złocistego- Staphylococcus aureus, który może powodować zakażenie bakteryjne skóry i konieczność stosowania antybiotyków.

2) wzmocnienie naturalnych procesów immunologicznych skóry (ß-defensyny 2 i 3).

  • niacynamid

Ten aktywny składnik przeciwzapalny znany z bardzo wysokiej tolerancji stymuluje syntezę ceramidów, dzięki czemu wzmacnia barierę skórną i zapobiega nawrotom objawów Atopowego Zapalenia Skóry. Dzięki wysokiemu 4% stężeniu gwarantuje szybkie ukojenie skóry.  Niacynamid ma również właściwości nawilżające – reguluje procesy odnowy komórkowej  oraz zmniejsza przez naskórkową  utratę wody, dzięki czemu skóra jest odpowiednio nawilżona i odżywiona.

Minimalistyczna formuła TOPIALYSE BAUME EN SPRAY nie zawiera gazu, olejów mineralnych, silikonu, konserwantów, substancji zapachowych, barwników.

TOPIALYSE BAUME EN SPRAY

To nowa broń w walce z atopią – Balsam w spray`u do stosowania od 1. dnia życia

Rekomendowana cena: ok. 69 zł/pojemność: 200 ml

Od lutego 2019r.

Leave A Reply

Your email address will not be published.