Podkład Affinitone od Maybelline New York

0

Podkład jest podstawą każdego makijażu. Nie ważne czy to ten, w którym idziemy do szkoły, pracy, czy na spotkanie z przyjaciółmi, albo randkę z ukochanym. Uczucie komfortu powinno nam towarzyszyć bez względu na porę dnia lub rodzaj wykonywanych zadań. Kobiety, stając w obliczu codziennych wyzwań i zmagań, chcą szybko uzyskać efekt idealnej cery. Podkład Affinitone od Maybelline New York to kompleksowe krycie oraz nawilżenie skóry jednocześnie, bez efektu maski

Poznaj sekret intensywnego nawilżenia

Sucha, odwodniona, a nawet wrażliwa i skłonna do podrażnień skóra znajdzie ukojenie w wyjątkowo lekkiej formule podkładu, który dodatkowo szybko i z łatwością rozprowadza się na twarzy. Formuła z olejkiem arganowym i witaminą E, intensywnie nawilża i regeneruje skórę już od pierwszego użycia, dzięki czemu podkład zapewnia nie tylko krycie, ale i odpowiednią pielęgnację.

 Indywidulane potrzeby – jeden cel

Idealne krycie to zasługa indywidulnie dopasowanego podkładu do odcienia Twojej skóry. Affinitone doskonale wtapia się w każdy kolor cery, dzięki różnorodnej gamie 8 odcieni z pigmentami HD. Nie tworząc efektu maski, pozostawia naturalny i świeży wygląd, na cały dzień.

Od marca gama dostępnych odcieni poszerzy się o nowy odcień 02 procelain.

Leave A Reply

Your email address will not be published.