Experto Professional Volume – Idealne włosy zimą

0

 

Zimą nasze włosy wymagają szczególnie starannie dobranej pielęgnacji. Musimy nie tylko ochronić je przed mrozem, zadbać o naprawę mikrouszkodzeń wywołanych chłodnym powietrzem oraz pocieraniem włosów przez szalik, ale jednocześnie wielu z nas zależy na tym, aby po zdjęciu nakrycia głowy fryzura nie była płaska. Właśnie dlatego zimą warto sięgnąć po produkty specjalistycznej linii EXPERTO Professional VOLUME przeznaczonej do profesjonalnej pielęgnacji włosów cienkich i pozbawionych objętości. Ich starannie skomponowany skład nie tylko nada włosom odpowiednią elastyczność, ale jednocześnie zapewni im wspaniałą objętość, którą z przyjemnością pochwalimy się zarówno wchodząc do pracy jak i na przyjęcie karnawałowe! Wszystko dzięki specjalistycznej formule zawierającej kompleks KERATRIXTM, NUTRILAN oraz keratynę, która unosi włosy od nasady dając poczucie lekkości i świeżości.

Innowacyjne, specjalistycznie dobrane formuły zawarte w produktach z linii EXPERTO Professional VOLUME to efekt długoletniej współpracy specjalistów z dziedziny pielęgnacji włosów. By nadać naszym pasmom wyjątkowej objętości i elastyczności specjaliści Cece of Sweden skomponowali je w oparciu o:

  • Add-Volume COMPLEX  zwiększa objętość i puszystość włosów.
  • KERARICETM zwiększa wytrzymałość i elastyczność włosów, wzmacnia je na całej długości. Naprawia uszkodzenia, chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
  • PROTEINY PSZENICY  wzmacniają włosy nadając im jednocześnie objętości.
  • KERATYNA  wzmacnia włosy, uzupełnia ubytki w ich strukturze oraz zwiększa ich elastyczność.
  • PANTHENOL  działa łagodząco na skórę głowy jednocześnie nadając włosom połysk i miękkość.

 

W skład linii EXPERTO Professional VOLUME wchodzą:

  • Szampon EXPERTO Professional VOLUME – Ten szampon niczym osobisty fryzjer troskliwie zadba o cienkie i delikatne włosy. Dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym takim jak: proteiny pszenicy, Prowitamina B5, KeratixTM oraz Nutrilan Keratin ta specjalistyczna formuła unosi włosy od nasady dając poczucie lekkości i świeżości. Chroni także włosy przed działaniem słońca dzięki zawartemu w nim filtrowi UV. Cena: 24,99 zł/ 400 mlEXPERTO_shampoos_VOLUME_400_050516
  • Odżywka EXPERTO Professional VOLUME – odżywka w doskonały sposób uzupełnia działanie szamponu z linii Volume. Zawarte w niej składniki aktywne wzmacniają strukturę włosów, unoszą je od nasady. Nadaje poczucie lekkości i świeżości. Cena: 24,99 zł/ 250 ml

EXPERTO_conditioners_VOLUME_250_050516

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Spray EXPERTO Professional VOLUME – ostatnim elementem pielęgnacyjnego zestawu Volume jest spray, który ułatwia nadanie włosom objętości. Cena: 24,99 zł/ 100 mlEXPERTO_spray_VOLUME_300_050516Marka EXPERTO oferuje kobietom linie: Strong, Repair, Color, Anti Frizz oraz VolumeProdukty z linii EXPERTO Professional VOLUME nie zawierają SLS, SLES, parabenów, konserwantów, pochodnych ropy naftowej i parafiny oraz sztucznych barwników. 

     

Leave A Reply

Your email address will not be published.