Przenośny kołnierz idealny na ból szyi

0

Medivon, wiodący producent urządzeń do masażu i akcesoriów healthcare, wprowadził na rynek kołnierz masujący Taiko CF 1007, który likwiduję napięcie mięśniowe karku, pleców i szyi. Oprócz kołnierza w zestawie dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Urządzenie posiada funkcje masażu ostukującego, dzięki silnikom masującym świetnie naśladuję dłonie doświadczonego masażysty. Masażer idealnie identyfikuje  źródło bólu i pomaga przy spięciach, nie tylko w mięśniach karku, ale także mięśni ud, pośladków czy przy odcinku krzyżowym – każdej części ciała, na której go umieścimy. Posiada kilkanaście trybów pracy, zaczynając od lekkiego masażu rozluźniającego po mocniejszy sięgający do głębszych mięśni. Kołnierz Taiko ma dołączony wygodny pilot, którym posługujemy się intuicyjnie. Pilotem możemy zaprogramować odpowiedni dla siebie masaż. Przełączniki High / Low pomaga w wyborze intensywności masażu. Natomiast przycisk Mode pozwala wybrać tryb pracy urządzenia.

Kołnierz został wykonany z eko-skóry w kolorze beżowym, którą bardzo łatwo wyczyścić. Długość ramienia masującego wynosi 44 cm, by był wygodny dla każdego w użytkowaniu. Masażer zasilany jest długim kablem o długości 1,4 m. Kabel jest tak długi, by nie mieć problemu z dostępem do źródła zasilania. Urządzenie po zwinięciu jest bardzo małe, a przez to funkcjonalne.

Zasilanie: 50W

Cena: 179,99 zł

Dostępny na stronie: https://medivon.pl/

Leave A Reply

Your email address will not be published.