REWOLUCJA W MANICURE – BAZY MINERALNE INDIGO

0

INDIGO TO MARKA, KTÓRA SŁYNIE Z INNOWACYJNYCH PRODUKTÓW DO STYLIZACJI PAZNOKCI. TERAZ CZAS NA KOLEJNĄ REWOLUCJĘ ? BAZĘ MINERALNĄ, KTÓRA UMOŻLIWIA PEŁNĄ STYLIZACJĘ PAZNOKCI I SKRACA JEJ CZAS DO 45 MINUT.

Pokaż mi swoją dłoń, a powiem Ci kim jesteś? Zadbane paznokcie to nasza wizytówka i klucz do sukcesu ? zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i prywatnych. Dzięki nowym bazom mineralnym mineral base od indigo wystarczy zaledwie 45 minut, by przywrócić paznokciom perfekcyjny wygląd. Usługa dostępna jest w profesjonalnych salonach.

Mineral Base INDIGO to prawdziwa innowacja i krok milowy w dziedzinie stylizacji i pielęgnacji paznokci. To produkt wielozadaniowy, który jednocześnie jest bazą, lakierem i topem. W odróżnieniu od kultowej bazy proteinowej INDIGO ? nie jest transparentna. Baza gwarantuje aż około 75% krycia, dzięki temu pozwala uzyskać na paznokciach delikatny efekt kolorystyczny połączony z olśniewającym połyskiem. Efekt? Perfekcyjny manicure w zaledwie 45 minut. Dlatego, to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na długie wizyty w salonie, a jednocześnie oczekują perfekcyjnej stylizacji.

Mineral Base umożliwia także przedłużenie płytki paznokcia nawet o 2 mm. Sprawdzi się doskonale jako klasyczna baza dla manicure hybrydowego, ale i jako produkt samodzielny.  W jej składzie znajduje się m.in.: pantotenian wapnia i stabilizowana witamina C znane z dobroczynnego wpływu na wygląd i kondycję paznokci.

Baza dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych:

  • Mineral Base Blush – ma kolor ciepłego różu, który sprawia, że paznokcie wyglądają dziewczęco i uroczo7 Mineral Base Blush_beautyshow
  • Mineral Base Natural – delikatny chłodny, pastelowy róż7 Mineral Base Naural_beautyshow
  • Mineral Base Sensual Skin ? elegancki nude z kroplą czerwonego pigmentu, ma najciemniejszy odcień z baz mineralnych, idealna do podkreślenia ciemnej karnacji7 Mineral Base Sensual Skin_beautyshow
  • Mineral Base Porcelain ? subtelny, chłodny, elegancki róż
  • 7 Mineral Base Porcelain_beautyshow

Leave A Reply

Your email address will not be published.