Nivelazione – skuteczna redukcja rozstępów

0

Połączona siła kwasu migdałowego, aktywatora modelowania sylwetki oraz Hydroxyprolisilane CN to skuteczne rozwiązanie problemu rozstępów. Kwasowy reduktor Nivelazine to innowacyjna propozycja, która zmniejszy widoczność istniejących rozstępów jednocześnie zapobiegając powstawaniu nowych, a dodatkowo wygładza skórę przywracając ciału atrakcyjny wygląd.

Nadmierne rozciąganie skóry spowodowane skokami wagi, szybkim rośnięciem, ciążą lub podnoszeniem ciężarów może skutkować pojawieniem się na skórze rozstępów. Dzieje się tak w skutek uszkodzenia włókien kolagenowych. W odpowiedzi na pęknięcia jej struktury skóra produkuje w danym miejscu nadmierną ilość kolagenu dla uzupełnienia jego pęknięć przez co powstają widoczne ślady. Innym istotnym czynnikiem ich występowania są hormony produkowane w nadmiernej ilości przez nasz organizm. Ich nadmierna ilość może powodować bowiem problemy z włóknami kolagenowymi i elastyną. Co zatem zrobić gdy rozstępy pojawiły się na naszym ciele? Zastosować kurację Nivelazione!

Nivelazione – kwasowy reduktor rozstępów

Dzięki sile innowacyjnych składników aktywnych bogata formuła kosmetyku precyzyjnie dociera w miejsca problematyczne działając równocześnie na trzech poziomach. Na pierwszym z nich następuje redukcja rozstępów. Kosmetyk zmniejsza widoczność istniejących rozstępów i zapobiega powstawaniu nowych. Na drugim poziomie następuje modelowanie ciała poprzez widocznie ujędrnianie i poprawę sprężystość skóry. Dodatkowo reduktor skutecznie wygładza ciało nawilżając naskórek, korygując wszelkie niedoskonałości oraz poprawia kondycję i wygląd skóry. Za skuteczność jego działania odpowiada kwas migdałowy, który rozjaśnia blizny i przebarwienia oraz wygładza skórę. Jego działanie wspiera Hydroxyprolisilane CN, który zmniejsza widoczność rozstępów. Składu dopełnia aktywator modelowania sylwetki, który wyszczupla oraz skutecznie wspomaga redukcję cellulitu, przywracając ciału atrakcyjny wygląd.

Niv_SLIM_reduktor rozstepow

Sugerowana cena:  19,99 zł/ 200ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.