Invisibobble slim – eleganckie gumki do włosów

0

Jak ubrać się swobodnie, ale nadal wyglądać szykownie i wyróżniać się z tłumu? To prawdziwy wyczyn dla większości kobiet próbujących znaleźć równowagę, pomiędzy byciem ubraną a przebraną. SLIM – to najnowsza kolekcja znanych i lubianych – gumek do włosów Invisibobble, która pozwola zachować elegancję oraz wyjątkowy komfort noszenia. To idealne rozwiązanie dla kobiet, którę chcą szybko i efektowanie zrobić stylową fryzurę do pracy, ale również klasyczne wieczorne upięcie.
2017-050-F_SLIM_B04_0125 Kopie Kopie

Cztery nowe kolory: Crystal Clear, True Black, Chrome Sweet Chrome oraz Bronze Me Pretty wyglądają delikatnie nie tylko we włosach, ale również jako stylowa bransoletka na nadgarstku. Z Invisibobble SLIM bez problemu zrobisz w prosty sposób – puszysty kucyk lub kok pełen objętości.
IMG_6312
Nowa kolekcja gumek do włosów SLIM zapewnia wysoki komfort noszenia – nie przesiąka, jest higieniczna, nie plącze się i jest delikatna dla włosów. A gdy zacznie tracić swój kształt, po prostu wystaczy zalać ją gorącą wodą ? znów nabierze sprężystości i wróci do swojego pierwotnego kształtu.
Gumki dostępne są w sieci Rossmann w cenie 21 zł.

Leave A Reply

Your email address will not be published.