GALENIC TEINT LUMIERE – Lekkie, koloryzujące formuły w sam raz na lato

0

Już wkrótce lato. Wyczekiwane nie tylko przez dzieci, które odpoczywają  w tym okresie od szkoły, ale  i dorosłych, których cieszą słoneczne i wodne kąpiele, spotkania z przyjaciółmi i weekendowe wypady za miasto. W tym czasie jesteśmy bardziej zrelaksowani i pozwalamy sobie na większą swobodę. Warto ten „luz” przenieść także do swojej kosmetyczki, zmieniając pielęgnację i makijaż na adekwatne do słonecznej pogody. A najlepiej oszczędzić sobie czasu i…  je połączyć!   Lato polega w końcu na podkreślaniu naturalnego, promiennego wyglądu skóry, przy jednoczesnym dbaniu
o jej kondycję.

Formuła linii Galénic Teint Lumiére została zainspirowana malarską techniką glazurowania. Innowacyjny pomysł połączenia naturalnych barwników ze składnikami nawilżającymi rozproszonymi w suchych olejkach, pozwala uzyskać wspaniałą dyspersję koloru i świetlistości cery. Formuły Teint Lumiere są łatwe w aplikacji i umożliwiają równomierne rozprowadzenie pigmentów. Natychmiast stapiają się ze skórą, nadając jej satynowe wykończenie.

galenic teint lumiere spf25_beautyshow

 

KREM DD SPF 25

POJEMNOŚĆ: 40ML

CENA: 98 ZŁ

Krem o wzmocnionej barierze ochronnej SPF 25 zapewnia przede wszystkim działanie antyoksydacyjne, 40x większe niż czysta witamina E. Betaina
i glikol nawilżają skórę, a kwas hialuronowy zapewnia natychmiastowy efekt wypełnienia. Pigmenty rozświetlające ujednolicają koloryt skóry i nadają jej pełnię blasku.

 

 

 

 

 

KREMY NAWILŻAJĄCO-KOLORYZUJĄCEGalenic-Teint-Lumiere-Healthy-Glow-Hydrator_beautyshow

POJEMNOŚĆ: 30ML

CENA: 82 ZŁ

Kremy zawierają pigmenty mineralne wyrównujące koloryt skóry, a betaina i glikol zapewniają jej intensywnie nawilżenie. Uzyskanie satynowego wykończenia możliwe jest dzięki pudrom absorbującym.

 

 

 

 

korektor lumiere _beautyshow

 

 

KOREKTOR ROZŚWIETLAJĄCY POD OCZY

POJEMNOŚĆ: 2,5 ML

CENA: 79 ZŁ

Korektor zawiera pigmenty rozświetlające, które niwelują oznaki zmęczenia i związane z nim cienie pod oczami.

Leave A Reply

Your email address will not be published.