MAC COSMETICS – EYE BROWS STYLER

0

EYEBROW STYLER_AMBIENT_RGB_300_beautyshow (1)

Sztuka stylizacji brwi zyskuje nowy wymiar. Postaw swoje brwi na nogi dzięki innowacyjnym kosmetykom od marki MAC COSMETICS!

Eye Brow Styler to produkt do podkreślania brwi, który sam się uruchamia i temperuje. Wzbogacono go o zaktualizowaną, wodoodporną formułę i pędzelek. Doskonały kształt oraz nadzwyczajna precyzja koloru w jednej, dynamicznej, wyjątkowo cienkiej kredce, która doskonale imituje włoski brwi, dbając o ich idealny wygląd. Eye Brow Styler jest niczym pióro, którym wyrysujesz perfekcyjny łuk brwiowy. Dodatkowy atut – nie wymaga temperowania.

CENA: 75 ZŁ

Shape & Shade Brow Tint to uniwersalne, innowacyjne narzędzie do koloryzacji brwi, nadawania im objętości oraz zapewniania trwałości makijażu. Z jednej strony aplikatora znajduje się płynna konturówka do brwi, która wypełnia ubytki włosków naturalnym kolorem o stopniowalnym poziomie krycia, a po drugiej stronie gąbka, która dokonuje dokładnej aplikacji koloryzującego pudru, cieniując i utrzymując całą brew na miejscu na długie godziny.

CENA: 85 ZŁ

Leave A Reply

Your email address will not be published.