Kosmetyki 2 w 1 od BIODERMA, czyli więcej niż ochrona przeciwsłoneczna

0
  • Promienie słoneczne są źródłem wzmacniającej układ odpornościowy witaminy D, dzięki nim rośnie też w organizmie poziom serotoniny, czyli hormonu szczęścia. Dlatego chcemy korzystać ze słońca, ile się da – czasem zapominając o jego szkodliwym wpływie. Organizm człowieka posiada naturalny mechanizm obronny przed promieniowaniem słonecznym, choć nie możemy na nim w pełni polegać. Funkcję ochronną pełni melanina, która blokuje słońcu dostęp do głębszych warstw skóry, pochłaniając i odbijając promienie UV. Jednocześnie, podczas tego procesu, ilość melaniny się zwiększa, czego widocznym efektem jest ciemniejszy kolor skóry, czyli opalenizna. Aby zachować zdrową skórę, niezbędne jest korzystanie z filtrów przeciwsłonecznych. Nie zawsze mamy na to czas i ochotę – zwłaszcza gdy za priorytet uznajemy inne potrzeby skóry lub makijaż, który nie zawsze współgra z kosmetykami przeciwsłonecznymi. W takich sytuacjach rozwiązaniem są produkty łączące funkcje ochronne z pielęgnacją.

Photoderm Nude Touch, Bioderma_beautyshow

 

 

Photoderm NUDE Touch to ochronny podkład mineralny z filtrem SPF 50, który zabezpiecza skórę przed promieniowaniem UV, chroniąc jej biologiczne struktury i stymulując naturalne mechanizmy obronne. Podkład zapewnia matowe wykończenie, nawilża skórę i redukuje niedoskonałości. Formuła jest wodnista, jednak po zetknięciu się ze skórą staje się pudrowa. Kosmetyk można nabyć w trzech odcieniach. Polecany osobom, które poszukują połączenia ochrony przeciwsłonecznej z podkładem w jednym produkcie.

40 ml – cena sugerowana ok. 65 zł

Photoderm-M 40ml, Bioderma_beautyshow

 

 

 

Photoderm M – krem z filtrem SPF 50, opracowany z myślą o kobietach borykających się z nadmierną pigmentacją (przebarwienia, melasma i maska ciążowa), działający zarówno na przyczynę powstawania przebarwień, jak i ich nawrotów. Krem nie tylko chroni przed słońcem, ale i tonuje koloryt, zapewniając gładką, zdrową skórę.

40 ml – cena sugerowana ok. 74 zł

 

 

Photoderm-AR, Bioderma_beautyshow

 

 

Krem tonujący Photoderm AR zawiera kompleks RosactivTM, więc działa bezpośrednio na naczyniowo-śródbłonkowy czynnik wzrostu, który jest jednym z głównych mechanizmów powodujących rozszerzenie i osłabienie naczyń krwionośnych, dzięki czemu redukuje zaczerwienienia i zapobiega ich nawrotom, jednocześnie skutecznie chroni przed promieniami UVA i UVB, wygładza i wyrównuje koloryt.

Photoderm Bronz Spray SPF 30, Bioderma_beautyshow

30 ml – cena sugerowana ok. 69 zł

 

 

 

Photoderm BRONZ Spray przyśpiesza powstawanie opalenizny, chroni przed promieniowaniem UVA i UVB oraz aktywuje naturalne procesy obronne skóry, chroniąc ją przed uszkodzeniem i zapobiegając procesom przedwczesnego starzenia. Pomaga uzyskać zdrową opaleniznę nawet skórze jasnej i wrażliwej. Nadaje się do stosowania na twarzy i ciele.

200 ml – cena sugerowana ok. 98 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.