Efekt mgiełki wodnej, czyli serum nawilżające od Avene Eau Thermale

0

93% kobiet używa kremu nawilżającego do twarzy*. Jednak mimo starań problem odwodnienia naskórka i głębszych warstw skóry nie został do tej pory rozwiązany. Transepidermalna utrata wody następuje z powodu nieszczelnego płaszcza hydrolipidowego oraz braku spójności komórek. Skutkuje to uczuciem dyskomfortu, ściągnięcia, utratą blasku skóry, a także przedwczesnym jej starzeniem. Pielęgnacja nawilżająca powinna dostarczyć nie tylko wodę, ale także lipidy, które odbudują barierę skórno-naskórkową i przywrócą optymalny poziom nawilżenia.

*Beauty care women Europe 2012.

Dział Naukowy Avene nawiązał współpracę z Uniwersytetem Stanford w Kalifornii, by pogłębić wiedzę na temat nawilżenia skóry i uzyskać nową perspektywę postrzegania tego zagadnienia. Laboratoria Avene wykorzystały matematyczny model, który łączy napięcie skóry z poziomem jej nawilżenia, dzięki czemu są w stanie obliczyć skuteczność wielu składników aktywnych i przewidzieć najlepsze ich połączenie. Efekt? Nowe serce formuły Hydrance – kompleks optymalnie dobranych składników nawilżających COHEDERM.

Eau Thermale Avene - Hydrance Intense serum_beautyshow

 

 

 

 

Nowa generacja hybrydowej konsystencji – Aqua film -pozostawia na skórze efekt mgiełki wodnej. Serum Hydrance Intense jest odpowiednie do każdego rodzaju skóry wymagającej dodatkowego lub intensywnego nawilżenia. Dobrze sprawdzi się także w przypadku skóry tłustej. Niweluje uczucie „ściągnięcia” już w momencie aplikacji. Efekt – nawilżenie i ukojenie, które utrzymuje się dłużej! Dodatkowo drobne zmarszczki powstałe w wyniku odwodnienia skóry zostają wypełnione, a przez to mniej widoczne.

POJEMNOŚĆ: 30 ML

CENA: 89,99 PLN

Leave A Reply

Your email address will not be published.