GLOV kids – Mama też może odetchnąć

0

Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko, jednak wszystkie mamy wiedzą, jak często trudno jest się uporać z zabrudzeniami zbierającymi się na skórze po całodziennej zabawie. Dbając o ich wygodę marka GLOV stworzyła zestaw dwóch uroczych rękawiczek do oczyszczania twarzy, które pozwolą szybko i bezpiecznie zmyć skutki uboczne dziecięcych zabaw. Bez frustracji, bez chemikaliów, za to z pełnym zaangażowaniem najmłodszych.

GLOV Kids - use_beautyshow

Nowy zestaw GLOV KIDS zawiera dwie puszyste i miłe w dotyku rękawiczki do oczyszczania twarzy wyłącznie za pomocą wody, z uroczymi króliczymi uszkami ? dla dziecka. Słodki wygląd i puszysta struktura przywodzą na myśl ulubionego pluszaka i zachęcają najmłodszych do samodzielnego mycia się. Wystarczy zwilżyć rękawiczki wodą i okrężnymi ruchami zetrzeć zanieczyszczenia z twarzy. Dzięki GLOV nie potrzebne są już nawilżane chusteczki dla dzieci, dodatkowe płyny czy mleczka.

Rękawiczki wykonane są z opatentowanych mikrowłókien, których skład pozwala zarówno na upranie ich ręcznie, jak i w pralce. Dzięki swoim właściwościom absorbują one wodę oraz tłuszcze i w połączeniu z wodą z łatwością zmywają zanieczyszczenia z twarzy maluszka. Ich prozdrowotne działanie zostało potwierdzone m.in. badaniami laboratoryjnymi SkinLab.

Zestaw GLOV KIDS można kupić od maja w sklepie internetowym pl.glov.co, w cenie 24,90 zł. Pozostałe produkty GLOV dostępne są m.in. w sieciach perfumerii Sephora i Douglas, drogeriach Natura, Hebe i Rossmann, aptekach Dbam o Zdrowie.

Leave A Reply

Your email address will not be published.