Klorane vs włosy wysuszone słońcem

0

 

Latem chronimy skórę twarzy i ciała przed nadmierną ekspozycją na słońcu. Niestety do ochrony włosów często nie przywiązujemy wagi. Słońce pozytywnie działa na nasze samopoczucie, natomiast na kondycje włosów ma niezwykle negatywny wpływ. Jak należy je chronić?


Nowa gama przeciwsłoneczna marki Klorane jest idealna zarówno do naturalnych, farbowanych, jak i rozjaśnianych włosów. Są to zmysłowe formuły, zamknięte w przyjemnych, złotych konsystencjach, o egzotycznym zapachu.

huile100ml_beautyshow

 

 

 

 

OCHRONNY OLEJEK

Wysoka ochrona przed promieniowaniem UV, która zabezpiecza keratynę włosa, minimalizując ryzyko blaknięcia koloru. Stanowi tarczę ochronną przeciwko niszczącemu działaniu soli, piasku i chloru. Lekka, wodoodporna formuła, pozbawiona silikonu i parabenów, nie obciąża włosów, pozostawiając je lekkie i zabezpieczone.

CENA: 46,00 ZŁ

POJEMNOŚĆ: 100 ML

 

 

 

 

 

 

shamp200ml _beautyshow

 

 

 

 

ODŻYWCZY SZAMPON

Łagodna baza myjąca usuwa zanieczyszczenia w postaci soli, piasku i chloru. Dodatkowo odżywia i chroni włókna włosów. Nie zawiera silikonów, a jego formuła jest biodegradowalna. Posiada fizjologiczne pH i może być stosowany z solą morską.

CENA:35 ZŁ

POJEMNOŚĆ: 200 ML

 

 

 

 

baume200ml_beautyshow

 

 

 

 

 

REGENERUJĄCY BALSAM

Głęboko odżywiająca formuła, dzięki wzbogaceniu o keratynę roślinną i masło karite, regeneruje włókno włosa i ułatwia rozczesywanie. Nie zawiera silikonów i parabenów, a jego formuła jest biodegradowalna.

CENA:46

POJEMNOŚĆ: 200 ML

Leave A Reply

Your email address will not be published.