Chroń swoją skórę z Galenic

0

Nowa kolekcja AQUA URBAN to efekt wieloletniej ekspertyzy i know-how Twórców formuł Galénic.
Odkryj trzy nowe, wyjątkowe formuły stworzone do codziennej ochrony młodości i piękna.

SKUTECZNY DUET AKTYWNYCH SKŁADNIKÓW OCHRONNYCH

 1. Ekstrakt z mniszka lekarskiego

Mimo zgiełku ulic, pędzących samochodów iunoszących się spalin, mniszek lekarski wciąż ma siłę, aby rozkwitnąć.  Wysławiony przez naukowców, działa silnie detoksykująco, a jego opór na zanieczyszczenia zwrócił uwagę Twórców formuł Galénic.

Ten naturalny składnik, pochodzący ze zrównoważonych upraw, a stosowany na skórę, staje się idealną tarczą ochronną przed szkodliwymi następstwami miejskiego życia, zapewniając wolniejsze starzenie(1), promienną cerę(2) i ogólną poprawę kondycji skóry.

 1. Filtry UVA/ UVB

Aby stworzyć formułę zapewniającą optymalną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, Twórcy formuł Aqua Urban wybrali skuteczne filtry UVA i UVB(3),pomagającew zachowaniu młodej i pięknej skóry na dłużej.

SHAKA-REVERSE EMULSION TM PRZEŁOMOWA, NIEPOWTARZALNA STRUKTURA
DLA NIEZUWAŻALNEGO WYKOŃCZENIA NA SKÓRZE

Marka Galénic, tworząc swoje wyjątkowe formuły, nigdy nie ogranicza się do odkrywania nowych składników aktywnych- to dopiero początek pracy jej Twórców. Celem jest opracowanie formuł, których struktura zagwarantuje idealne dopasowanie i optymalne działanie w kontakcie ze skórą.

SHAKA-REVERSE EMULSION TM

 • ODWRÓCONA EMULSJA

Większość produktów do pielęgnacji skóry zawierających filtryprzeciwsłoneczne jest  bezpośrednią emulsją (krople olejku rozproszone w fazie wodnej).

Filtrytrudno jednak ustabilizować w kroplach oleju, dlatego wprowadzane są substancje żelujące, co sprawia że formuła staje się ciężka i lepka. Aby stworzyć niezwykle płynną, lekką formułę, TwórcyGalénic stworzyli odwróconą emulsję, co pozwoliło uniknąć składników żelujących i gęstej, nieprzyjemnej konsystencji.

 • SHAKA-SHAKA

Ekstremalnie płynne konsystencje z technologią shaka-shaka, sprawiają, że po wstrząśnięciu produktów, cząsteczki kolekcji Aqua Urban, łączą się, tworząc niewidzialną, nieskazitelną i przyjemną konsystencje. Tak powstała struktura umożliwia składnikom aktywnym najskuteczniejsze działanie(4):

  • Na powierzchni, tworzy barierę ochronną przeciwko zanieczyszczeniom, wolnym rodnikom oraz, dzięki obecności filtrów UVA i UVB(5), także promieniowaniu.
  • W głębszych warstwach, skóra skąpana jest w drogocennym ekstrakcie z mniszka lekarskiego i jego oczyszczająco – nawilżającej mocy (glikol, gliceryna).

 

AQUA-URBAN_Bouclier-SPF50TRZY NIEWIDZIALNE TARCZE DLA CODZIENNEJ OCHRONY MŁODOŚCI I PIĘKNA!

 • Multi-ochronne Niewidzialne tarcze przed zanieczyszczeniami, wolnymi rodnikami
  i promieniami UV  w dwóch wersjach: (4)

  • SPF50+/PA++++ (5)
  • SPF30+/PA+++(5)

  Obie Tarcze tworzą delikatną, różowo pudrową osłonę dla Twojej skóry. Zapewnia niewidoczne wykończenie istaje się niezwykle delikatną bazą pod makijaż. Teraz, codzienna ochrona skóry staje się prawdziwą przyjemnością!

  Idealny rytuał na każdy dzień:

  Przed użyciem dokładnie wstrząśnij, aby wszystkie składniki formuły się połączyły. Produkt nałóż rano na twarz, po aplikacji produktów pielęgnacyjnych, a przed nałożeniem makijażu.

  Cena: 159 zł
  Pojemność: 40 ml

  Ochronna mgiełka przed zanieczyszczeniami – ekspresowa ochrona, nawilżenie i świeżość!

  AQUA-URBAN_BrumePodręczny charakter ochronnej mgiełki pozwala na korzystanie z jej działania
  i cudownej świeżości w ciągu dnia, gdziekolwiek jesteśmy. W jednym kroku nawilża, odświeża i utrwala makijaż. Zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami odpowiedzialnymi za przedwczesne starzenie się
  i odwodnienie skóry. Delikatna mgiełka pokrywa skórę niewidzialna, lekką warstwą ochronną, idealną dla codziennego stosowania, również na makijaż.

  Idealny rytuał na każdy dzień:

  Zamknij oczy i spryskaj twarz, szyję i dekolt, trzymając buteleczkę w odległości ok. 20 cm. Pozostaw do wyschnięcia. Powtarzaj kilka raz w ciągu dnia:

  -po wykonaniu makijażu, by go utrwalić;

  -gdy jesteś w ciągłym ruchu (w pociągu, autobusie), spacerując, odpoczywając na tarasie, podczas uprawiania sportu czy w biurze – zawsze, gdy Twoja skóra potrzebuje ochrony, nawilżenia i świeżości.

  Cena: 105 zł
  Pojemność: 50 ml

  Formuły dopełnia piękny zapach, który jest odzwierciedleniem pierwszych słonecznych dni: ciepłych promieni i wiosennej świeżości. Delikatny bukiet peonii, magnolii i jaśminu, podkreślone przez bardziej kobiece nuty piżma
  i drewna kaszmirowego.

Leave A Reply

Your email address will not be published.