Ujędrniający krem do ciała od Arbonne Cosmetics

0

Kolekcja RE9 Advanced powstała w celu zaspokojenia szczególnych potrzeb starzejącej się skóry. Stosowana systematycznie pomaga poprawić wygląd skóry pod względem jędrności, elastyczności i napięcia, zmniejszając widoczność drobnych oraz głębszych zmarszczek. Produkty RE9 Advanced pomagają poprawić nawilżenie dojrzałej skóry i sprawić, że wydaje się odżywiona i młodzieńcza. 

841_Z1-2-3_RE9Adv_FirmingBodyCreamFormuły tych produktów powstają dzięki innowacyjnej technologii wykorzystującej Komórki Macierzyste Pomarańczy Uzyskane w Zrównoważonym Procesie, które sprawiają, że skóra wygląda na gładszą i pełną blasku. Produkty z kolekcji RE9 Advanced zawierają również m.in. wyciąg z alg, peptydy oraz inne składniki pochodzenia roślinnego.

Komórki Macierzyste Pomarańczy Uzyskane w Zrównoważonym Procesie pomagają poprawić wygląd skóry pod względem blasku, elastyczności, jędrności i ogólnej kondycji, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia widoczności zmarszczek poprzez odżywianie skóry. Pozyskane ze źródeł roślinnych emulgatory, środki powierzchniowo czynne i składniki o właściwościach nawilżających wspomagają delikatną barierę skóry poprzez zwiększanie nawilżenia.

DZIAŁANIE:

Ujędrniający krem do ciała z kolekcji RE9 Advanced to luksusowy i innowacyjny preparat o intensywnym działaniu wspomagającym wygładzanie, nawilżanie oraz młodszy wygląd skóry. Formuła kosmetyku została wzbogacona m.in. o wyciąg z krasnorostów, przeciwutleniacze oraz peptydy ? takie zestawienie składników zapewnia natychmiastowy efekt intensywnie nawilżonej, odżywionej i gładkiej w dotyku skóry, czego efektem jest wrażenie ujędrnionej sylwetki.

Ujędrniający krem do ciała z kolekcji RE9 Advanced nie tylko zapewnia skórze elastyczny i jędrny wygląd, ale wspomaga barierę hydrolipidową skóry, chroniąc ją przed wolnymi rodnikami, które są odpowiedzialne za procesy starzenia się naskórka.

Ujędrniający krem do ciała z kolekcji RE9 Advanced to produkt odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

SKŁADNIKI:

Ujędrniający krem do ciała z kolekcji RE9 Advanced to produkt wegański, bezglutenowy, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, który zawiera m.in.:

  • Stabilizowana witamina C zwiększa i utrzymuje nawilżenie, wspomagając kolagen, co przyczynia się do poprawy wyglądu skóry pod względem drobnych zmarszczek i nadaje jej młodzieńczy blask.
  • Ceramid z rokitnika to nasz zastrzeżony kompleks, który wspomaga barierę nawilżającą skóry; składa się z olejku z rokitnika i oliwy z oliwek, które są bogate w kwasy tłuszczowe omega.
  • Peptydy wspomagają kolagen poprzez nawilżenie, nadając skórze gładki wygląd; zmniejszają widoczność drobnych i głębszych zmarszczek oraz przyczyniają się do poprawienia jej wyglądu pod względem koloru i jędrności.
  • Wyciąg z krasnorostów pomaga poprawić wygląd skóry pod względem gładkości i podkreślonych konturów dzięki właściwościom nawilżającym.
  • Skwalan pochodzący z oliwek, zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 i -6; pomaga przywrócić naturalną barierę lipidową skpóry poprzez nawilżanie, co zapewnia ochronę i pielęgnację, a jednocześnie nadaje skórze gładki, miękki i pełen blasku wygląd.
  • Kofeina jest przeciwutleniaczem, który wspomaga odżywianie skóry.

Sugerowana cena detaliczna: 259 zł

Pojemność: 196 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.