Piękne i czyste zęby na 100% ze szczoteczkami międzyzębowymi CURAPROX!

0

Regularnie myjesz zęby, używasz płynu do płukania jamy ustnej, a podczas kontrolnych wizyt
u dentysty za każdym razem musisz leczyć próchnicę bocznych zębów? A może zmagasz się
z innymi problemami stomatologicznymi? By poprawić stan zdrowia jamy ustnej i jednocześnie zapobiegać kolejnym ubytkom, sięgnij po niezwykle skuteczną pomoc w codziennej pielęgnacji zębów. Szczoteczki międzyzębowe CURAPROX CPS prime to jedne z najdelikatniejszych, najmniejszych, a jednocześnie najbardziej wytrzymałych szczoteczek na rynku. W łatwy, szybki i co najważniejsze, bezpieczny sposób oczyszczą płytkę nazębną z najmniejszych nawet przestrzeni międzyzębowych. Wystarczy jeden ruch: tam i z powrotem i GOTOWE!

Gdy zwykła szczoteczka to za mało?

CURAPROX_szczoteczki miedzyzebowe CPS primeZastanawiasz się, kiedy nadejdzie ten moment, gdy podczas wizyty w gabinecie stomatologicznym usłyszysz: „Wszystkie zęby zdrowe”? A może obawiasz się paradontozy, licznych ubytków czy zapalenia dziąseł i chcesz im skutecznie przeciwdziałać? Dbając o zęby, warto pamiętać o tym, że mycie ich szczoteczką manualną lub soniczną, nie zagwarantuje oczyszczenia płytki nazębnej w 100%. Dlaczego? Otóż myjąc zęby docieramy jedynie do 70% powierzchni zębów, a tzw. przestrzenie międzyzębowe, czyli obszary styku zębów, pozostają nieumyte. To kwestia mechaniki – włókna zwykłych szczoteczek do mycia zębów nie są w stanie dotrzeć do ciasnych przestrzeni. Tymczasem, tam również może rozwinąć się próchnica, która jest bardzo trudna do wyleczenia. Warto także pamiętać, że zaniedbanie tych powierzchni w dłuższej perspektywie może doprowadzić do zapalenia dziąseł, które stanowi etap wstępny do rozwoju choroby przyzębia, czyli paradontozy. Zapalenie nie boli, objawia się „jedynie” opuchniętymi i zaczerwienionymi dziąsłami, a czasem krwawieniem. Zdarza się, że w codziennym zabieganiu nie zauważymy lub zbagatelizujemy pierwsze objawy, co może skończyć się bolesnymi terapiami u stomatologa. Dlatego pielęgnacja 100% powierzchni zębów jest tak bardzo ważna!

Postaw na skuteczność!

CURAPROX_szczoyeczki miedzyzebowe CPS_prime_08-09-011Jeśli zależy Ci na kompleksowej ochronie zębów, najlepszym rozwiązaniem będzie włączenie do rutynowej pielęgnacji szczoteczek międzyzębowych. Precyzyjnie docierają one do najmniejszych zakamarków, skutecznie usuwając osad i resztki pokarmu. Szczoteczki międzyzębowe CURAPROX CPS prime są jednymi z najdelikatniejszych, najmniejszych i jednocześnie najskuteczniejszych tego typu akcesoriów na rynku. Wyróżniają się niezwykle sprężystymi, cienkimi włóknami, które dzięki tzw. efektowi parasola, czyli rozprężaniu się włókien w przestrzeniach międzyzębowych, skutecznie, ale delikatnie oczyszczają zęby i co ważne, robią to dokładniej niż np. nici dentystyczne! Dodatkowo, dzięki usunięciu najmniejszych resztek pokarmu, przyczyniają się do utrzymania świeżego oddechu.

Ich opatentowany rdzeń CURAL jest bardzo cienki, sztywny i wytrzymały, a to zapewnia szczoteczkom wytrzymałość, bezpieczeństwo użytkowania i trwałość. Szczoteczki międzyzębowe CPS prime nie wyginają się i nie łamią, mogą być też używane przez osoby uczulone na nikiel, gdyż nie zawierają tego metalu.

Szczoteczki CPS prime dostępne są aż w 5 rozmiarach. Dlatego pamiętajmy, że ich wybór zawsze warto skonsultować z dentystą. Do pomiaru wielkości przestrzeni międzyzebowej możemy również użyć sondy Curaprox IAP (Interdental Acess Probe).

CENA ZESTAWU: 31 zł

(5 sztuk szczoteczek międzyzębowych CPS prime + 1 uchwyt UHS 409). W sprzedaży dostępna jest również wersja z wydłużonym uchwytem: UHS 541.

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach, gabinetach stomatologicznych i drogeriach, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl

Leave A Reply

Your email address will not be published.