AKTYWNIE NAWILŻAJĄCA MASECZKA NA NOC

0

Marka Uriage w trosce o perfekcyjne nawilżenie i doskonałą kondycję skóry uzupełnia linię EAU THERMALE o nawilżająco-ochronną mgiełkę termalną. To odpowiedź na problem odwodnionej i przesuszonej skóry, która potrzebuje ukojenia i pełnej ochrony przed smogiem i promieniowaniem UV.


water-sleeping-mask-50ml-102017
Linia EAU THERMALE przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry odwodnionej to nawilżająca moc Wody termalnej Uriage w kremie.Swoje aktywne działanie  zawdzięcza połączeniu trzech unikalnych składników zawartych w formule Hydro-ThermalComplex, które przywracają integralność płaszcza hydrolipidowego skóry i odbudowują barierę skórną oraz uzupełniają NMF:

  • Woda termalna Uriage – pomaga utrzymać naturalną równowagę skóry, wzmacnia jej barierę ochronną poprzez stymulowanie syntezy dwóch białek: filagryny odpowiedzialnej za spójność włókien keratynowych oraz klaudyny, która pomaga formować i utrzymać połączenia między keratynocytami zapobiegając utracie wody,
  • Nawilżający opatrunek H2O – dzięki połączeniu trzech składników o działaniu okluzyjno-nawilżającym (alginianu, kwasu hialuronowego oraz pullulanu) przyczynia się do odbudowy ochronnej bariery hydrolipidowej i przedłuża proces uwalniania pozostałych składników zawartych w Hydro-ThermalComplex,
  • Aquaxyl – połączenie dwóch cukrów – glukozy oraz ksylitolu – działa na wielu poziomach, m.in. pomaga w uzupełnianiu cementu międzykomórkowego oraz właściwym funkcjonowaniu NMF, odpowiedzialnego za optymalne nawodnienie skóry.

AKTYWNIE NAWILŻAJĄCA MASECZKA NA NOC

Nawilżająca moc Wody Termalnej Uriage zawarta w maseczce na noc o ultralekkiej, hydrożelowej konsystencji. Dzięki zawartości innowacyjnej formuły Hydro-ThermalComplex wzbogaconej w Wodę Termalną Uriage maseczka zapewnia długotrwałe, 8-godzinne nawilżenie. Zawarty w produkcie kwas hialuronowy wygładza i przywraca optymalne nawilżenie skóry, a wyciąg z szarotki sprawia, że po przebudzeniu skóra jest rozświetlona i pełna blasku.

CENA: 49,50 ZŁ

POJEMNOŚĆ: 50 ML

Leave A Reply

Your email address will not be published.