Geneo – wiosenny zabieg dotleniający z witaminą C – Instytut Medestetis

0

Metoda GeneO została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła być stosowana do każdego typu skóry oraz na każdy obszar twarzy. To przełomowe rozwiązanie opiera się o naturalne mechanizmy organizmu, dzięki czemu pozwala uzyskać jednocześnie 3 efekty: Złuszczenie zewnętrznej, zniszczonej warstwy naskórka, wchłanianie substancji rewitalizujących skórę oraz naturalne dotlenienie.

Zabieg gwarantuje natychmiastowe efekty poprawy kolorytu i nawilżenia skóry. Znikają nieestetycznie wyglądające przebarwienia, a zmarszczki ulegają wyraźnej redukcji. Twarz odzyskuje promienny i młody wygląd.

GeneO to sposób na właściwą pielęgnację, jak również gwarancją optymalnego wchłaniania składników odżywczych. Po wykonaniu zabiegu widzimy natychmiastową poprawę kondycji skóry. Zabieg wykonywany przy pomocy urządzenia GeneO, to błyskawiczna procedura pielęgnująca skórę, dająca jednoczesny efekt dotlenienia, złuszczania i wchłaniania substancji rewitalizujących skórę.

GeneoZabieg wykonuje lekarz. Na oczyszczonej skórze twarzy, szyi i dekoltu, przy pomocy pędzelka nakłada żel dostosowany do pożądanych efektów i potrzeb skóry: NeoRevive o działaniu odmładzającym lub NeoBright o działaniu rozjaśniającym i odżywczym. Zaaplikowany na skórze żel w połączeniu z kapsułką stworzoną z wodorowęglanu sodu oraz kwasu cytrynowego aktywuje  reakcję chemiczną tzw. efekt Bohra. Na skórze powstają niezliczone ilości pęcherzyków bogatych w CO2, które pękają na jej powierzchni, dotleniając ją. Mikrogranulki uwalniające się z kapsułki powodują szybkie złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest przygotowana aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym żelu m.in. kwas azelainowy, kojowy, hialuronowy.

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, ale bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Trwa od 15 do 30 minut.

Efekt gładkiej, oczyszczonej skóry utrzymuje się nawet do 3 miesięcy. Zabieg można wykonać w serii (5 zabiegów co 2 tygodnie) lub pojedynczo jako zabieg bankietowy.

Cena od 300 zł

Instytut MEDESTETIS dr n. med. Joanny Kuschill-Dziurdy, to klinika, w której najnowocześniejsza technologia i wysoko wyszkolona kadra służą pięknu, a innowacyjna aparatura w rękach doświadczonych specjalistów, zapewnia trwałe i naturalne efekty. Zespół Instytutu MEDESTETIS tworzą specjaliści z obszaru medycyny estetycznej, kosmetologii, dietetyki i fizjoterapii, oferujący kompleksową opiekę terapeutyczną i holistyczne podejście do urody i zdrowia.

Klinika jako pierwsza w Polsce oferuje autorskie programy anti-ageing oraz długofalowe plany terapeutyczne realizowane dzięki wykorzystaniu zaawansowanej diagnostyki, leczenia zabiegowego oraz programów żywieniowych, których celem jest zmiana stylu życia, oraz budowanie pewności siebie i samoakceptacji. Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS, od lat z sukcesami działa w Krakowie, a od niedawna w Warszawie przy ul. Włodarzewskiej 81.

Dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda, specjalista alergolog, internista, lekarz medycyny estetycznej, dyrektor medyczny MEDESTETIS.  Lekarz Roku 2013. Absolwentka Collegium Medicum Uniwesytetu Jagiellońskiego. Jest autorką publikacji i doniesień naukowych oraz członkiem towarzystw naukowych m.in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, World Society Interdisciplinary AntiAging Medicine (WOSIAM), European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD) i Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Występuje jako ekspert w programie –Porozmawiajmy o Zdrowiu i  Pytanie na Śniadanie w TVP 2. Jej pasją poza pracą, jest sport. Pływa i biega wyczynowo, jest multimedalistką Igrzysk Lekarskich 2016, uprawia fitness oraz jazdę na nartach. Zdrowa dieta i aktywność fizyczna są według niej kluczem do szczęścia! Indywidualne i holistyczne podejście do każdego pacjenta, zdrowy styl życia oraz naturalny sposób bycia pani doktor, stanowią dla wielu motywację i inspirację.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.