Złuszczanie z Galénic

0

Złuszczanie naskórka to zabieg, który wciąż zyskuje nowych zwolenników. I słusznie! Wystarczy raz wypróbować skuteczny peeling, aby natychmiast zakochać się w efektach, jakie zostawia na skórze. To idealny sposób na poprawienie kondycji skóry nie tylko u osób z cerą tłustą. Świetnie sprawdzi się też przy skórze dojrzałej czy poszarzałej, pozbawionej blasku. Rekomenduje się wykonanie peelingu 1-2 razy w tygodniu, w zależności od intensywności  oraz  od rodzaju i kondycji  skóry. Usuwanie martwego naskórka wpływa bowiem na lepsze przyswajanie kosmetyków pielęgnujących przez skórę. Dodatkowo, peelingi  usuwają nadmiar sebum, pobudzają komórki do szybszej odnowy, wygładzają i rozjaśniają cerę oraz usuwają przebarwienia. Widocznie odmładzają i odświeżają skórę, a przy tym usuwają na niej drobne niedoskonałości.

Jeśli decydujemy się na peelingi w domu, możemy wybrać peeling chemiczny lub mechaniczny. Ten pierwszy polega na złuszczaniu naskórka za pomocą substancji aktywnych np. kwasów. Peeling mechaniczny to z kolei sposób złuszczania polegający na pocieraniu naskórka kosmetykiem z drobinkami, które ścierają martwe komórki. Wybór odpowiedniego peelingu to kwestia indywidualna, w zależności od tego jaki produkt lepiej sprawdza się  na naszej skórze i jaki efekt chcemy uzyskać.

Marka Galénic to ekspert w tworzeniu unikatowych formuł. W ciągu ostatniego roku poszerzyła ona swoje portfolio o dwa kosmetyki peelingujące – puder złuszczający, dla miłośników mechanicznego złuszczania skóry oraz peeling odnawiający, który świetnie sprawdzi się u osób, które lubią chemiczne złuszczanie aktywnymi składnikami.

GALÉNIC PURETÉ SUBLIME PUDER ZŁUSZCZAJĄCY:
WYSOKA SKUTECZNOŚĆ ZŁUSZCZANIA MECHANICZNEGO, BEZ ROZCIEŃCZANIA

Puder złuszczający to produkt zapewniający doskonałą równowagę między skutecznością peelingu mechanicznego a wysoką tolPURETE SUBLIME - Puder złuszczającyerancją, który daje przy tym efekt nowej skóry. To dopracowana w najdrobniejszym szczególe kompozycja czterech suchych pudrów (sosnowego, z białej glinki, skalnego, tensydowego), bez dodatku konserwantów, który nie wymaga rozcieńczania dzięki czemu zapewnia większą koncentrację i skuteczność niż inne peelingi mechaniczne, rozpuszczone np. w kremie. Pozostawia doskonale oczyszczoną i niezwykle miękką skórę, pozbawioną martwych komórek, mikropigmentów makijażu i innych zanieczyszczeń.

Cena: 113 zł
Pojemność: 30 g

 

GALÉNIC PURETÉ SUBLIME PEELING ODNAWIAJĄCY:
SKUTECZNE CHEMICZNE ZŁUSZCZANIE, W ZACISZU DOMOWEJ ŁAZIENKI

Galénic Pureté Sublime Peeling Odnawiający to produkt idealny dla kobiet w każdym wieku i z każdym typem skóry, które poszukują jej rewitalizacji i zachowania młodości na dłużej. Dzięki przyjemnej formule złuszczającego kremu-maski i wysokiej tolerancji,  jest łatwy i bezpieczny do stosowania w domu. Formuła opierająca się Purete sublime Peeling (1)na trzech kwasach, skutecznie poprawia i wyrównuje strukturę skóry, zwęża pory, zmniejsza zmarszczki i drobne linie oraz dodaje blasku. Aby stworzyć skuteczny peeling, naukowcy z laboratoriów marki wybrali niezawodne składniki aktywne: kwasy. Postanowili połączyć trzy rodzaje kwasów,  które działają w dwóch fazach: dwa kwasy przygotowujące – kwas mlekowy (nawilżający, zmiękczający) oraz kwas salicylowy, rozbijający cement międzykomórkowy złożony z lipidów, aby łatwiej usunąć martwe komórki naskórka oraz jeden, złuszczająco-regenerujący kwas glikolowy, który przerywa połączenia między komórkami. Formuła peelingu została również wzbogacona o składniki kojąco-nawilżające – glicerynę, masło Shea i bisabolol. Peeling Odnawiający należy aplikować jak maskę, nakładając grubą warstwę i pozostawiając ją na 3 minuty.
To wystarczy, aby uzyskać efekt promiennej, wygładzonej skóry.

Cena: 180 zł
Pojemność: 50 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.