Sara Boruc wprowadza swoją kolekcję lakierów do paznokci

0

Sara Boruc jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich WAGs. Znana także jako Sara Mannei nie pozostaje w cieniu znanego męża i nie spoczywa na laurach. Pasjonuje się modą, projektuje biżuterię, a teraz w ramach współpracy z polską marką IndigoNails stworzyła własną kolekcję lakierów do paznokci. Mamy zdjęcia
z tej sesji!

my-king-arthur-sara-boruc-OK1Piękna, błyskotliwa i zdecydowana. Jak przystało na WAGs i kobietę sukcesu, zawsze wygląda zjawiskowo. Dla wielu kobiet jest prawdziwą ikoną stylu. Dlatego dołączyła do grona do ambasadorek polskiej marki IndigoNails – swoje kolekcje lakierów dla marki od lat tworzy Natalia Siwiec.

Sara postawiła na klasyczne kolory, które idealnie będą współgrać z klasycznymi stylizacjami. Sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjście. Uwagę zwracają też nazwy lakierów stworzonych przez Sarę: Billionaire, Diamonds for breakfast, Juice, My fav bag, My King Arthur, My Nameis Sara, Sin City.

Sara to nie tylko ikona mody, ale także trendsetterka – jest projektantką i współzałożycielką marki Sin by Mannei tworzącej ręcznie robioną biżuterię. Styl i charakter biżuterii idealnie koresponduje z filozofią marki IndigoNails, która także wyznacza trendy. Nic tak dobrze nie współgra z biżuterią, jak perfekcyjny manicure.

Leave A Reply

Your email address will not be published.