Nawilżająco-ochronna mgiełka termalna Uriage SP30

0

Marka Uriage w trosce o perfekcyjne nawilżenie i doskonałą kondycję skóry uzupełnia linię EAU THERMALE o nawilżająco-ochronną mgiełkę termalną. To odpowiedź na problem odwodnionej i przesuszonej skóry, która potrzebuje ukojenia i pełnej ochrony przed smogiem i promieniowaniem UV.
water-mist-spf30-50ml-102017
Linia EAU THERMALE przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry odwodnionej to nawilżająca moc Wody termalnej Uriage w kremie.Swoje aktywne działanie  zawdzięcza połączeniu trzech unikalnych składników zawartych w formule Hydro-ThermalComplex, które przywracają integralność płaszcza hydrolipidowego skóry i odbudowują barierę skórną oraz uzupełniają NMF:

Woda termalna Uriage – pomaga utrzymać naturalną równowagę skóry, wzmacnia jej barierę ochronną poprzez stymulowanie syntezy dwóch białek: filagryny odpowiedzialnej za spójność włókien keratynowych oraz klaudyny, która pomaga formować i utrzymać połączenia między keratynocytami zapobiegając utracie wody,

Nawilżający opatrunek H2O – dzięki połączeniu trzech składników o działaniu okluzyjno-nawilżającym (alginianu, kwasu hialuronowego oraz pullulanu) przyczynia się do odbudowy ochronnej bariery hydrolipidowej i przedłuża proces uwalniania pozostałych składników zawartych w Hydro-ThermalComplex,

Aquaxyl – połączenie dwóch cukrów – glukozy oraz ksylitolu – działa na wielu poziomach, m.in. pomaga w uzupełnianiu cementu międzykomórkowego oraz właściwym funkcjonowaniu NMF, odpowiedzialnego za optymalne nawodnienie skóry.


NAWILŻAJĄCO-OCHORNNA MGIEŁKA TERMALNA SPF30

Innowacja termalna w postaci lekkiej, nawilżająco-ochronnej mgiełki o delikatnym, kwiatowo-owocowym zapachu do codziennego stosowania. Wzbogacona w Wodę Termalną Uriage mgiełka delikatnie wtapia się w skórę, wzmacnia jej barierę ochronną, a także intensywnie nawilża i rozświetla. Doskonale nawilżona i chroniona skóra jest zrewitalizowana i wygładzona.

CENA: 39,90 ZŁ

POJEMNOŚĆ: 50 ML

Leave A Reply

Your email address will not be published.