Cudowne odżywienie dla skóry z NUXE

0

Huile Prodigieuse Riche to nowe, zmysłowe, odżywiające doznanie… kojąca pieszczota dla suchej, szorstkiej skóry. W nowej formule olejku zwiększono stężenia cennych olejków roślinnych, dzięki czemu ten cudowny produkt naprawia warstwę hydrolipidową naskórka i pozostawia skórę gładką jak satyna. Nie zawiera silikonów.

Sekret absolutnego komfortu bez tłustego wykończenia

Odżywcza satynowa pielęgnacja dla bardzo suchej skóry (będącej wynikiem naturalnej kondycji skóry lub sezonową przypadłością). Formuła Huile Prodigieuse Riche, wzbogacona o potężny antyoksydant – witaminę E, w dalszym ciągu pozostaje naturalna (98,1% organicznych składników naturalnych). Nie zawiera olejów mineralnych, konserwantów, ani silikonów.

Nuxe Huile Prodigieuse Riche- nowoscPreparat zawiera zwiększone stężenie cennych olejów roślinnych, aby intensywnie dbać o skórę. Nuxe połączył 7 cennych olejków roślinnych, wszystkie otrzymane w przyjaznym dla środowiska procesie tłoczenia na zimno. Dzięki temu, że nie wymaga on zastosowania rozpuszczalników i chemikaliów, otrzymane są najwyższej jakości oleje bogate w kwasy tłuszczowe, wykazujące powinowactwo do struktury skóry i włosów. Huile Prodigieuse Riche zawiera większe stężenie olejków roślinnych, szczególnie olejku Macadamia, który łatwo stapia się ze skórą.

Olej Tsubaki
Ekstrakt z kwiatów Tsubaki (lub japońskiej róży), od wieków był sekretem pielęgnacji, pilnie strzeżonym przez gejsze. Stosowały go, aby chronić, odżywiać i nawilżać skórę i włosy. Olejek Tsubaki wybrany przez NUXE pochodzi z wyspy Jeju, jednego z 7 naturalnych cudów świata, położonym w południowo-zachodniej części Korei. Kwiaty uprawiane są na wolności i lokalnie zbierane. Olej ten ceniony jest dzięki swoim właściwościom odżywczym (kwasy omega 9 i fitosterole) oraz przeciwstarzeniowym (zwiększa syntezę kolagenu I). Ma również nowy ochronny system antyoksydacyjny: mikro-rozproszoną naturalną witaminę C. Zwiększa to odporność oleju na utlenianie.

Olej Macadamia (+30% wzmocnione stężenie)
To kompozycja (subtelnie zbalansowana pomiędzy bogactwem kwasów omega 9 i obecnością kwasu palmitowego), składem przypomina sebum wytwarzane przez skórę. Ten odżywczy, nawilżający i kojący olej wzmacnia barierę ochronną skóry.

Olej arganowy
Olej ten składa się głównie z kwasów omega 6 i jest bogaty w sterole, dzięki którym wykazuje działanie regenerujące, zwłaszcza na włosach. Jest również naturalnym źródłem potężnego przeciwutleniacza witaminy E.

Olejek ze słodkich migdałów
Źródło kwasów omega 9. Idealnie zmiękcza skórę, znany ze swojego działania w walce z rozstępami i rozdwojonymi końcami włosów.

Olej z kamelii
Bogate źródło kwasów omega 9. Działa odżywczo i nawilżająco.

Olej z ogórecznika
Olej o szczególnie wysokim stężeniu kwasów omega 6. Został wybrany ze względu na jego działanie wygładzające i zwiększające elastyczność skóry.

Olej z orzechów laskowych
Kwasy omega 9 i witamina E w szerokim zakresie przyczyniają się do jego właściwości: nawilżających, zmiękczających, kojących i ochronnych.

Pojemność: 100 ml, cena: ok. 149 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.