PEELING ODNAWIAJĄCY GALENIC

0

Galénic PuretéSublime Peeling Odnawiający to produkt idealny dla kobiet w każdym wieku i z każdym typem skóry, które poszukują jej rewitalizacji i zachowania młodości na dłużej. Dzięki przyjemnej formule złuszczającego „kremu-maski” i wysokiej tolerancji, jest łatwy i bezpieczny do stosowania w domu. Formuła opierająca się na trzech kwasach, skutecznie poprawia i wyrównuje strukturę skóry, zwęża pory, zmniejsza zmarszczki i drobne linie oraz dodaje blasku.

 

PURETÉ SUBLIME Peeling odnawiający
To połączenie doświadczenia z wyjątkowym „know-how” Twórcy formuły.  Odkryj nowy produkt z linii Pureté Sublime, który w skuteczny i przyjemny sposób odżywi Twoją skórę.

TRIO WYJĄTKOWO SILNYCH KWASÓW

Purete sublime Peeling (1)Aby stworzyć skuteczny peeling, naukowcy z laboratoriów marki wybrali niezawodne składniki aktywne: kwasy. Postanowili połączyć trzy rodzaje kwasów, które działają w dwóch fazach:

DWA KWASY PRZYGOTOWUJĄCE

KWAS MLEKOWY, który nawilża i zmiękcza martwe komórki naskórka, pomagając innym kwasom je usunąć.

KWAS SALICYLOWY, rozbija cement międzykomórkowy złożony z lipidów, aby łatwiej usunąć martwe komórki. Dodatkowo, absorbuje nadmiar sebum.

ZŁUSZCZAJĄCO-REGENERUJĄCY KWAS

KWAS GLIKOLOWY, który przerywa połączenia między komórkami, co przyspiesza złuszczanie martwych komórek i stymuluje ich odnowę.

ZBALANSOWANY KREM – MASKA, Z  ORYGINALNĄJ STRUKTURĄ GALENOWĄ

Twórcy Galénic nigdy nie poprzestają na odkryciu składnika aktywnego. Tym razem opracowali strukturę galenową, która,zatrzymując całą moc kwasów w formule Peelingu Odnawiającego, nie wpływa na komfort skóry przy jego aplikacji.

OPTYMALNA TOLERANCJA

Kwasy zazwyczaj powodują dyskomfort lub suchość skóry. Wzbogacenie formuły Peelingu Odnawiającego PuretéSublime o kompensujące składniki kojące (glicerynę, masło Shea i bisabolol) oraz opracowanie tekstury „kremowej maski” pomogło zniwelować efekt szczypania na skórze. Ponadto, odpowiadają one za nawilżenie i odżywienie zewnętrznych warstw naskórka. Całą formułę dopełnia Woda granitowa z Pirenejów, która, bogata w minerały i pierwiastki śladowe, matuje skórę i łagodzi uczucie pieczenia.

STABILNOŚĆ WE WSZYSTKICH OKOLICZNOŚCIACH

W formułach kosmetyków, kwasy mogą ulegać erozji i wyodrębniać inne składnikiaktywne. Twórca formuły Peelingu Odnawiającego dodał cztery emulgatory odporne na działanie kwasów, które wychwytują je w strukturze półtłustej,a tym samym gwarantują kompletną stabilność formuły. 

PEELING ODNAWIAJĄCY PURETÉ SUBLIME TO:

1/ PRAWDZIWE ODŚWIEŻENIE SKÓRY

Peeling, działający w ciągu trzech minut, odnawia skórę w domu, podkreśla jej piękno i zachowuje młodość na dłużej.

2/ TRIO TRZECH KWASÓW

Kwas mlekowy, kwas salicylowy i kwas glikolowy to harmonijne połączenie zapewniające skuteczne złuszczanie naskórka.

3/ WYJĄTKOWA FORMUŁA GALENOWA

Aby złagodzić efekt szczypania i wysuszenia spowodowanego przez kwasy, formuła „kremowej maski” została wzbogacona o kompensujące składniki kojące, zapewniające optymalną tolerancję.

4/ UNIKALNE WYKOŃCZENIE NA SKÓRZE

Zapach pikantnych zielonych nut oraz bukietu kwiatu pomarańczyi jaśminu, pozostawia na skórze świeże uczucie oczyszczonej skóry.

5/ PRZYJEMNA APLIKACJA

Aplikuj* grubą warstwę produktuna twarz. Pozostaw na trzy minuty, a następnie spłucz wodą. Zaleca się stosować raz w tygodniu. Niekiedy może być odczuwalne mrowienie**, które jest normalną reakcją skóry na kwasy.

Aby Peeling odnawiający * był jeszcze bardziej skuteczny, powinien być  stosowany w połączeniu z Pudrem złuszczającym PuretéSublime.

CENA: 180 zł
POJEMNOŚĆ: 50 ml

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.