Revlon Mega Multiplier Mascara

0

Marzysz o rzęsach przyciągających uwagę? REVLON przedstawia nową maskarę Mega Multiplier.  Jej formuła łączy unikalne włókna z technologią otulającą rzęsy 360 stopni, zapewniając wyjątkową objętość oraz ekstremalne wydłużenie.

TECHNOLOGIA 360

W przeciwieństwie do tradycyjnych maskar, REVLON Mega Multiplier zawiera poliuretanową bazę kopolimerową, która zapewnia trwałość wodoodpornego tuszu, a jednocześnie pozwala na łatwy demakijaż za pomocą ciepłej wody. Po nałożeniu tuszu, kopolimer tworzy przylegającą otoczkę wokół każdej rzęsy, która nie rozmazuje się i nie osypuje.

FORMUŁA MIKRO WŁÓKIEN

Formuła zawierająca specjalne włókna pogrubia i wydłuża rzęsy, a w połączeniu z technologią 360 zapewnia spektakularny efekt przez cały dzień.

Marka REVLON idzie o krok dalej stosując w maskarze__zeus_GlobalDistributors-EMEA_MARKETING_3 Brand Activation_0 Assets Images_1 Visuals_0 2017 NPD_EYE_Stellar__MG_3294 Mega Multiplier nie jeden, a dwa zupełnie różne kształty mikro włókien – o przekroju trójkąta i serca. Pozwala to zbudować spektakularną objętość i długość rzęs.

CECHY / KORZYŚCI / GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Szczoteczka Mega Lash pozwala dotrzeć nawet do najkrótszych włosków

Nie osypuje się i nie rozmazuje

Wyjątkowa formuła zawiera unikalne mikro włókna o dwóch różnych kształtach, które otulają rzęsy nadając im niesamowitą objętość i długość

Technologia 360 otacza rzęsy i utrzymuje włókna na miejscu przez cały dzień.Maskarę można łatwo zmyć ciepłą wodą, delikatnie pociągając za rzęsy

UWAGA: otoczka otulająca włoski podczas demakijażu może przypominać rzęsy, ale jest to tylko powłoka kopolimerowa

Dostępna w 2 kolorach

CENA DETALICZNA: 59,90 zł

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.