Edukacja

Zmień skórę na piękną

Portrait of a girl with a charming smile sitting on the steps
Spokojnie - nie musisz uciekać się do drastycznych, krwawych metod czy wątpliwych mistyfikacji. Jeśli chcesz zmienić skórę, wystarczy... peeling, ... Czytaj dalej

Kosmetyki

Ziołowe formuły Buna dla piękna naszego ciała

Wizualizacja Buna z ziolami na deskach balsamy
Nasze babcie, sięgając po dobrodziejstwa matki natury, zachowywały urodę przez długie lata. Mimo licznych obowiązków, umiały skutecznie zadbać ... Czytaj dalej

Kosmetyki

Perfect.ME Natural Oils Repair – perfekcyjne odżywienie włosów w czasie zimy

olis
Temperatury poniżej zera, lodowaty wiatr, suche od ogrzewania pomieszczeń powietrze. Do tego pozbawiająca dopływu powietrza czapka i obcierający ... Czytaj dalej

Mleczko Avene do cery naczynkowej

Opublikowano: 21 listopada 2017 Autor: Magdalena

Antirougeurs Clean Mleczko Oczyszczająco-Odświeżające to nowy sposób na przywrócenie uczucia komfortu skórze naczynkowej. Zaczerwienieniu często sprzyja działanie agresywnych czynników zewnętrznych lub emocji. Nieprzewidywalne, kapryśne i trudne do pokonania „uderzenia gorąca” atakują w najmniej odpowiednich momentach i stają się najbardziej intensywne w wieku 40 – 50 lat. Mleczko oczyszczająco-odświeżające Eau Thermale Avene Antirougeurs Clean to połączenie delikatnej, płynnej konsystencji z maksymalną skutecznością działania.

EAU THERMALE AVENE ANTIROUGEURS CLEANMleczko oczyszczająco-odświeżające Antirougeurs Clean ma strukturę żelowej sieci złożonej z oczek, które zawierają wyjątkowo dobrze tolerowane substancje czynne:

TRP – REGULINTM: Reguluje pracę receptorów TRPV1, pełniących ważną funkcję w reakcji na oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak ciepło,  zimno lub ostre  przyprawy.

TRP-REGULINTM ma silne działanie łagodzące wszystkie rodzaje zapalenia neurogennego oraz naczyń. To swoista terapia ukierunkowana na trądzik różowaty – wpływa na receptory odpowiedzialne za reaktywność skóry widoczne w postaci trądziku różowatego.

TRP-REGULINTM działa kojąco i przeciwzapalnie, zwłaszcza na markery reakcji zapalnej trądziku różowatego, zmniejszając reakcje kaskadowe, odpowiedzialne za rozszerzanie naczyń krwionośnych, obrzęk i uczucie dyskomfortu oraz gorąca.

Skutecznie zmniejsza reaktywność skóry oraz poprawia mikrokrążenie.

HMC (METYLOCHALKONHESPERYDYNY): Substancja aktywna, która pobudza mikrokrążenie, jednocześnie jest bezpieczna dla wrażliwej skóry. HMC stymuluje mikrokrążenie, wzmacniając i chroniąc ściany naczyń włosowatych. Pomaga zredukować punktowe lub rozległe zaczerwienienia.

TECHNOLOGIA: Gentlefresh

W kontakcie ze skórą mleczko przekształca się stopniowo w płynną postać, dając uczucie rześkości i ukojenia. Konsystencja mleczka tworzy na skórze ochronny, żelowy „kokon”, który ułatwia rozprowadzanie innych produktów pielęgnacyjnych na powierzchni skóry, zapobiegając urazom na skutek pocierania.

Powłoka ochronna, którą tworzy żelowy kokon zapewnia maksymalny komfort, tworząc barierę zabezpieczającą skórę przed mechanicznymi urazami, które towarzyszą demakijażowi.

Idealnie sprawdza się przy oczyszczaniu twarzy, oczu i szyi skóry naczynkowej.

Przynosi natychmiastowe uczucie komfortu i świeżości.

Formuła dobrze tolerowana przez skórę i oczy: mleczko nie jest fototoksyczne ani fotoalergizujące oraz nie powoduje pojawiania się zaskórników.

Cena: 69zł/ 400 ml

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × 3 =