Zdrowe zęby i dziąsła dzięki nitkowaniu z Jordan

0

Właściwa pielęgnacja jamy ustnej to podstawa dobrego zdrowia i samopoczucia. Aby zachować zdrowe zęby i dziąsła, do codziennej pielęgnacji należy włączyć nitkowanie przestrzeni między zębami. Ta prosta i szybka do wykonania czynność pozwala dotrzeć do wszystkich pięciu płaszczyzn zęba i oczyścić go, zapobiegając w ten sposób rozwijaniu się bakterii pomiędzy zębami i powstawaniu próchnicy. Gama nici dentystycznych i flosserów Jordan składa się z produktów dopasowanych do różnych potrzeb, które sprawiają, że nitkowanie staje się prostą i łatwą czynnością przechodzącą w codzienny, dobry nawyk.

Powierzchnia zębów ma pięć płaszczyzn – szczoteczki czyszczą tylko trzy z nich. Czyszczenie przestrzeni między zębami jest absolutnie niezbędne, ponieważ zapobiega rozwijaniu się tam bakterii, które są główną przyczyną nici whitepróchnicy i chorób dziąseł. Jordan oferuje szeroką gamę nici dentystycznych, szczoteczek międzyzębowych oraz stomatologicznych wykałaczek dostosowanych do potrzeb, wymagań i upodobań każdego użytkownika. Jako największy europejski producent nici dentystycznych i największy na świecie producent wykałaczek stomatologicznych, Jordan nieustannie wyznacza nowe standardy w zakresie innowacyjnych produktów do pielęgnacji przestrzeni międzyzębowych.

Skuteczne czyszczenie zębów nicią warto wesprzeć odpowiednią techniką, opartą na czterech elementach:

Zawinięcie: Nić długości około 50 cm zawijamy wokół palców środkowych obu dłoni, napinamy i z pomocą kciuka oraz palców wskazujących, wsuwamy delikatnie nić w przestrzenie międzyzębowe zębów przednich.

Prowadzenie nici: Za pomocą palców wskazujących wprowadzamy nić między powierzchnie styczne zębów dolnych. Nić chwytamy zawsze tak, aby między palcami mieć około 2,5-3 cm

Ślizganie: Ruchem zygzakowatym delikatnie wsuwamy nić w przestrzenie międzyzębowe i otaczamy każdą stronę zęba, uważając aby jej nie przerwać.

Przesuwanie: Przesuwamy nić w górę i w dół po powierzchni zęba i pod linią dziąseł. Tak samo czyścimy wszystkie przestrzenie, stosując za każdym razem czysty odcinek nici.

Whitening Wybielająca, wielozadaniowa nić do zębów:

– łączy składniki wybielające i kontrolujące kamień nazębny

– zapobiega próchnicy

– odświeża dzięki miętowemu smakowi

Cena ok. 12,99 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.