Newsy

Odżywka Pantene, którą pokochały kobiety na całym świecie jest już dostępna w Polsce!

3mm_COLOUR
Dzięki Pantene - marce #1 na świecie w pielęgnacji włosów - na rynek trafia cudowna odżywka, która zregenerowała włosy ponad 25 milionów kobiet ... Czytaj dalej

Kosmetyki

SOLVEA – profesjonalne nawilżenie ciała

BO-014-Solvea-set-02_09
Nawilżanie jest jednym z podstawowych etapów każdej odmładzającej kuracji kosmetycznej. Pamiętamy o tym doskonale sięgając po produkty do twarzy, ... Czytaj dalej

Kosmetyki

Preparat ZO SKIN HEALTH OSSENTIAL do codziennej pielęgnacji

Ossential-Daily-Power-Defense-HERO
  Wiek, uwarunkowania genetyczne, dieta, stres, wpływ środowiska, codzienny stres i promieniowanie słoneczne. Z czasem czynniki te przyczyniają ... Czytaj dalej

Zaplanuj swój rok z Wonder Plannerem – nowa kolekcja na 2018 już dostępna

Opublikowano: 9 października 2017 Autor: Magdalena

WONDERMARKET już po raz trzeci prezentuje autorskie Wonder Plannery – narzędzie do planowania długo i krótkofalowych celów. W tym roku dostępne są aż trzy formaty wnętrz, w tym nowość planner dzienny. Co więcej każdy z rodzajów wnętrz można wybrać spośród czterech wersji okładek.

Pierwszy z dostępnych układów wnętrz to WEEKLY WONDER PLANNER, czyli sprawdzony i doskonalony w poprzednich latach układ tygodnia na dwóch stronach. W zakresie każdego dnia mamy miejsce na spisanie harmonogramu dnia oraz tak zwanej ?to do? listy. Drugi rodzaj WEEKLY NOTEBOOK WONDER PLANNER to Weekly Wonder Plannerformat, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem klientek. Układ tygodnia znajduje się na jednej stronie, a obok jest miejsce na notatki. Tegoroczną nowością jest DAILY WONDER PLANNER. W odpowiedzi na głosy klientów, stworzyłyśmy dzienny planner, dla wszystkich którzy potrzebują sporo miejsca na szczegółowe notatki każdego dnia – opowiadają Ewelina i Ola,właścicielki marki. –Na każdej stronie znajduje się godzinowy harmonogram, lista priorytetów oraz miejsce do rozpisania posiłków – dodają autorki plannerów.

Planowanie w Wonder Plannerze zaczyna się od spisania noworocznych postanowień  na 2018. Skrócony widok roku pozwala na szybkie sprawdzenie dnia. Kolorowe przekładki dzielą planner względem pór roku, a kwartalny podział umożliwia rozpisanie celów finansowych, zawodowych, prywatnych oraz sportowych. W plannerze znajdziemy również wydzielone miejsce do zapisania interesujących nas książek czy filmów, a także ciekawych wydarzeń i miejsc wartych odwiedzenia. Na końcu plannera znajdują się strony pozwalające spisać kontakty, loginy/hasła czy strony internetowe, a także przepisy kulinarne. W Wonder Plannerze zaplanujemy również wakacje i skontrolujemy comiesięczne wydatki. Planner zamykają strony z notatkami oraz papierowe kieszenie na rachunki czy luźne kartki.

BlackJungle_okładkaKażdy układ wnętrza występuje w tym roku w czterech modnych wersjach okładek. Pierwsza z nich to fioletowo-różowe BUBBLE DOTS, czyli lekka wariacja pojawiających się w każdej edycji kropek. Optymistyczne i żywe kolory przypominające o pięknym i gorącym lecie to wzór HOT SUMMER. Cieszący się największym powodzeniem w zeszłorocznej edycji wzór w liście palmowe, w tym roku w niemniej ciekawej wersji BLACK JUNGLE. Dla wielbicieli klasyki i stonowanej kolorystyki – eleganckie NAVY STRIPES.

Weekly Wonder Planner i Weekly Notebook Wonder Planner w cenie 79 złotych oraz Daily Wonder Planner w cenie 109 złotych dostępne są już w sklepie internetowym na stronie www.wondermarket.pl. Oprócz plannerów miłośniczki planowania znajdą tu również notesy idealne do spisania posiłków, listy zakupów oraz uporządkowania codziennych obowiązków. Dostępne są również przepiśniki Wonder Taste, idealne na spisanie i uporządkowanie własnych wyjątkowych przepisów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × one =