Newsy

Odżywka Pantene, którą pokochały kobiety na całym świecie jest już dostępna w Polsce!

3mm_COLOUR
Dzięki Pantene - marce #1 na świecie w pielęgnacji włosów - na rynek trafia cudowna odżywka, która zregenerowała włosy ponad 25 milionów kobiet ... Czytaj dalej

Kosmetyki

SOLVEA – profesjonalne nawilżenie ciała

BO-014-Solvea-set-02_09
Nawilżanie jest jednym z podstawowych etapów każdej odmładzającej kuracji kosmetycznej. Pamiętamy o tym doskonale sięgając po produkty do twarzy, ... Czytaj dalej

Kosmetyki

Preparat ZO SKIN HEALTH OSSENTIAL do codziennej pielęgnacji

Ossential-Daily-Power-Defense-HERO
  Wiek, uwarunkowania genetyczne, dieta, stres, wpływ środowiska, codzienny stres i promieniowanie słoneczne. Z czasem czynniki te przyczyniają ... Czytaj dalej

Ogromny sukces ENEL-MED – Klinika Marzeń na TVN Style

Opublikowano: 4 października 2017 Autor: Magdalena

Od września na antenę TVN Style powrócił cieszący się ogromną popularnością widzów  program „Klinika Marzeń”, którego partnerem jest warszawska Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL oraz Kliniki stomatologiczne ENEL-MED. Wiosenna edycja programu była hitem ramówki TVN Style, a premierowy odcinek programu odnotował najwyższą w historii stacji oglądalność wśród programów o tematyce urodowej.

Pierwsza seria programu to historia 8 wyjątkowych kobiet. Każda z nich miała za sobą ciężkie chwile, które zostawiły ślad na ich wyglądzie. Bohaterki nie zgłosiły się do programu samodzielnie, Klinika ESTELL 2była to niespodzianka przygotowana przez ich najbliższych – przez syna, męża, znajomą czy przyjaciół. Reakcja bohaterek pokazuje, że rozwiązanie problemów natury medyczno-estetycznych, to jeden z najpiękniejszych prezentów.

ESTELL otoczyła bohaterki kompleksową i profesjonalną opieką tak, aby w cudownej atmosferze mogły poddać się zabiegom, które na zawsze odmieniły ich życie i sprawiły, że odzyskały wiarę, że to co najlepsze jest jeszcze przed nimi. Spektakularne metamorfozy przeszły ich najśmielsze oczekiwania.

W Klinice Marzeń udowodniliśmy naszym pacjentkom, że medycyna estetyczna może być wykorzystywana również w przypadku osób, które zmagały się z ciężkimi chorobami. W programie poznaliśmy osiem niesamowitych kobiet, którym choroba odebrała radość  życia i poczucie własnej wartości. Dzięki zabiegom w ESTELL i kadrze lekarzy posiadających specjalizacje m.in. z zakresu onkologii, chirurgii plastycznej, ginekologii, czy też dermatologii pacjentki na nowo uwierzyły w siebie. Radość i łzy szczęścia naszych bohaterek oraz ich najbliższych są dla nas najlepszą motywacją do działania i najlepszym prezentem. W ESTELL wydobywamy kobiece piękno – mówi dr n. medycznych Krzysztof Jakubowski, Kierownik Medyczny ESTELL.

„Klinikę Marzeń” można oglądać w każdy poniedziałek o godz. 21:25. Powtórki programu będą emitowane we wtorki o godz. 17:40, piątki o godz. 13:30, niedziele o godz. 08:40 oraz poniedziałki o godz. 15:05.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 − 3 =