UV Bronze – Filorga

0 5

MEDI-COSMETIQUE to pielęgnacja domowa marki FILORGA inspirowana niechirurgicznymi zabiegami medycyny estetycznej, która od czerwca 2017 roku jest dostępna w wybranych perfumeriach Sephora. Formuły dermokosmetyków MEDI-COSMETIQUE zostały stworzone przy użyciu najnowocześniejszych technologii i zawierają uznane w terapiach przeciwstarzeniowych innowacyjne składniki aktywne, wykorzystywane w preparatach stosowanych do zabiegów medycyny estetycznej: kwas hialuronowy zawarty w wypełniaczach zmarszczek oraz produktach do mezoterapii oraz kompleks rewitalizujący NCTF stosowany w mezoterapii.

DZIAŁANIE:

-BARDZO WYSOKI POZIOM OCHRONY PRZED SZKODLIWYM DZIAŁANIEM PROMIENI UVA/UVB: linia UV BRONZE bardzo wysoki filtr SPF50+, który dzięki technologii aktywowanej światłem (światłem widzialnym + IR) zapewnia najwyższą ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB;

-WIDOCZNE DZIAŁANIE PRZECIWSTARZENIOWE – więcej niż ochrona przeciwsłoneczna: dzięki składnikom aktywnym najnowszej generacji (kwas hialuronowy, NCTF), produkty z linii UV BRONZE nie tylko chronią przed słońcem, ale również wpływają na widoczne oznaki procesów starzenia się skóry, takie jak zmarszczki, przebarwienia, brak jędrności, odwodnienie skóry. Technologia aktywowana światłem wzmacnia działanie przeciwstarzeniowe i nawilżające kosmeceutyków UV BRONZE;

-PRZYJEMNOŚĆ Z APLIKACJI BARDZO ZMYSŁOWYCH KONSYSTENCJI: Dzięki starannie dobranym konsystencjom, substancje aktywne zawarte w linii UV BRONZE łatwiej i szybciej wnikają w skórę i nie pozostawiają na skórze mało komfortowej warstwy. Dodatkowo, delikatny zapach mono i formuły zapewnia niezwykle przyjemne stosowanie, inne niż w przypadku standardowych produktów przeciwsłonecznych.

W skład linii UV BRONZE wchodzą 3 produkty:

-UV-BRONZE FACE – przeciwstarzeniowy fluid przeciwsłoneczny SPF50+ do twarzy;

-UV-BRONZE BODY – odżywiająco-regeneracyjny, przeciwzmarszczkowy spray do ciała SPF50+;

-UV-BRONZE MIST – nawilżająco-odświeżająca przeciwzmarszczkowa mgiełka przeciwsłoneczna SPF50+.

UV-BRONZE-FACE-WHITETWARZ: UV-BRONZE FACE

PRZECIWSTARZENIOWY FLUID PRZECIWSŁONECZNY SPF50+ (CENA: 129 ZŁ/40 ML)

UV-BRONZE FACE to nowa pozycja z linii przeciwsłonecznej Filorga. Pełna ochrona przeciwsłoneczna oparta na technologii aktywowanej światłem zwalcza oznaki starzenia oraz gwarantuje skórze bardzo wysoki poziom ochrony przed skutkami promieniowania UV (UVA/UVB) i IR.

Działanie przeciwzmarszczkowe UV-BRONZE FACE zapewnia formuła bogata w sulforan – silny przeciwutleniacz, który zwalcza tworzenie się zmarszczek i sprawia, że po każdym opalaniu skóra staje się jeszcze gładsza.Ten składnik, pozyskany z oczyszczonego wyciągu z rośliny z rodziny krzyżowych, aktywuje działanie enzymów detoksykacyjnych i pozwala chronić komórki przed cytotoksycznym działaniem stresu oksydacyjnego.

Fluid UV-BRONZE FACE  został również wzbogacony o witaminę PP – składnik aktywny, który reguluje gospodarkę melaninową, działa na przebarwienia oraz wyrównuje koloryt skóry i opalenizny.

UV BRONZE-FACE nie tylko zapewnia skórze bardzo wysoki poziom ochrony, ale również pomaga zmniejszyć oznaki starzenia się skóry oraz objawy hiperpigmentacji.

UV-BRONZE-BODY-WHITECIAŁO: UV-BRONZE BODY

ODŻYWIAJĄCO-REGENERACYJNY, PRZECIWZMARSZCZKOWY SPRAY DO CIAŁA SPF50+.

DO PIELĘGNACJI CIAŁA PO OPALANIU, ZAPEWNIA BARDZO WYSOKI POZIOM OCHRONY SKÓRY I POPRAWIA EFEKT OPALENIZNY (CENA: 129 ZŁ/150 ML)

Technologia aktywowana promieniami słonecznymi zapewnia skórze wysoki poziom ochrony przed promieniami UV, światłem widzialnym i IR oraz zwalcza oznaki starzenia.

Stymulator kolagenu połączony z kwasem hialuronowym i czynnikiem aktywnym NCTF poprawia elastyczność skóry i witalność.

Dzięki zastosowaniu olejku kokosowego o silnym działaniu odżywczym i regenerującym, skóra jest dogłębnie odżywiona. Konsystencja suchego olejku pozostawia na skórze miękką, jedwabną powłoką. Produkt wodoodporny.

CIAŁO: UV-BRONZE MIST

UV-BRONZE-MIST-WHITENAWILŻAJĄCO – ODŚWIEŻAJĄCA PRZECIWZMARSZCZKOWA MGIEŁKA PRZECIWSŁONECZNA  SPF50+.
MIKRONIZOWANA FORMUŁA ZAPEWNIA BARDZO WYSOKI POZIOM OCHRONY I POPRAWIA KONDYCJĘ SKÓRY (CENA: 129 ZŁ/50 ML)

Walkę z oznakami starzenia oraz pełną ochronę przed promieniami UV, światłem widzialnym i IR zapewnia technologia aktywowana światłem.

Mgiełka UV-BRONZE zawiera polisacharyd sprzężony z witaminą H (biotyną), co pozwala na wyrównanie poziomu nawilżenia skóry oraz poprawę jej blasku. Opalenizna jest bardziej świetlista i ma wyrównany kolor.

Delikatna, świeża i niewidoczna formuła z wodą z lodowca zamknięta w liposomowych mikrokapsułkach tonizuje skórę i daje natychmiastowe uczucie świeżości.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.