Eliksir młodości Be Ceuticals

0 0

BE CEUTICALS to szwajcarska gama kosmeceutyków, których formuły opierają się na sprawdzonych dermatologicznie substancjach aktywnych, takich jak: kwas askorbinowy (wit. C), kwas hialuronowy, kolagen czy ceramidy. Ich skuteczność została potwierdzona w licznych badaniach klicznicznych. Wysokie, ale bezpieczne dla skóry wrażliwej, stężenie składników stymuluje procesy regeneracyjne skóry, zwiększa jej odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz opóźnia procesy starzenia się skóry. 

Kwas hialuronowy (HA), zwany eliksirem młodości, to substancja aktywna występująca naturalnie w organizmie. Aż połowa HA znajduje się w skórze właściwej i wypełnia przestrzenie między komórkami. Jednak w wyniku procesów starzenia, liczba cząsteczek kwasu hialuronowego zmniejsza się, co nie pozostaje obojętne dla skóry. Traci ona sprężystość, staje się przesuszona, pojawiają się drobne linie, które z czasem mogą przekształcić się w głębsze zmarszczki.

Duże bezpieczeństwo stosowania oraz  właściwości higroskopijne, sprawiają, że HA znajduje liczne zastosowanie w zabiegach medycyny estetycznej oraz w produkcji kremów przeciwstarzeniowych.

Peptydy to aminokwasy, które znalazły zastosowanie w kosmetologii ze względu na działanie wzmacniające oraz HA5stymulujące procesy fizjologiczne skóry, m.in. produkcję kolagenu, a w połączeniu z kwasem hialuronowym skutecznie zmniejszają oznaki starzenia się skóry.

KWAS HIALURONOWY HA.5%

KWAS HIALURONOWY + PEPTYDY

ABSOLUTNE NAWILŻENIE

POJEMNOŚĆ: 35 ML, CENA: OK. 210 PLN

Za skutecznością serum KWAS HIALURONOWY HA.5% ABSOLUTNE NAWILŻENIE stoi udowodnione działanie dwóch składników aktywnych: kwasu hialuronowego, substancji cenionej przez dermatologów ze względu na właściwości łączące wodę w skórze, oraz peptydów o działaniu stymulującym produkcję kolagenu i elastyny, wzmacniających procesy regeneracyjne skóry.

KWAS HIALURONOWY HA. 5% wzmacnia skórę i wyrównuje jej nawilżenie. Skóra jest świeża i odzyskuje elastyczność. Drobne zmarszczki zmniejszają się, a twarz wygląda młodziej.

SPOSÓB UŻYCIA: Nałóż za pomocą palców od 5 do 7 kropli BE CEUTICALS KWAS HIALURONOWY HA.5% na twarz, szyję i dekolt. Delikatnie masuj skórę, aby pobudzić jej krążenie. Zastosuj na oczyszczoną skórę rano przed nałożeniem kremu z filtrem przeciwsłonecznym i makijażu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.